Destek Merkezi

Destek Talebi

Aradığın cevap belki daha önce cevaplanmış olabilir. Yeni bir destek talebi oluşturmadan önce aşağıdaki konularda belki çözümünü bulabilirsiniz.

Destek Taleplerim

Hesap Türleri

Platformumuzda yer alan tüm hesap türleri, özellikleri ve yapabildikleri hakkında genel bilgiler içermektedir. Bu alandan Hesap Türleri hakkında destek bileti oluşturabilirsiniz.

İşletmeler

Apart, Yurt, Emlak, Etkinlik ve İşletme hesaplarına ait tüm sorular ve cevapları içermektedir. Bu alandan İşletme sahipleri, işletmeleri hakkında destek bileti oluşturabilirler.

Hesap İşlemleri

Hesabınızla ilgili ayarlar, talepler ve problemlerle alakalı daha önceden sıklıkla sorulmuş sorulara ve çözümlerine bu alandan ulaşabilirsiniz. Bu alandan Hesap İşlemleri hakkında destek bileti oluşturabilirsiniz.

Erişim Talebi

7 Farlı hesap kategorise ait erişim talepleri hakkında sık sorulan soruları ve cevaplarını içermektedir. Bu alandan Erişim Talebi hakkında destek bileti oluşturabilirsiniz.

Kayıt Olma

Öğrenci, Emlak, Apart, Yurt, İşletme, Etkinlik ve Eğitmen hesaplarına ait kayıt problemleri, sık sorulan sorular ve cevaplar hakkında bilgiler içermektedir. Bu alandan Kayıt Olma hakkında destek bileti oluşturabilirsiniz.

Reklam

Sonuç odaklı reklamcılık hakkında daha önceden diğer reklam verenlerin sorduğu sorulara ve cevaplarına, problem ve çözümler hakkında cevaplar içermektedir. Bu alandan Universitev Reklam hakkında destek bileti oluşturabilirsiniz.