Kullanım Koşulları

Universitev, üyelerinin birbirleriyle iletişim kurması, Universitev platformları içerisindeki sağlanan özellik ve imkanları kullanabilmesi, hizmet veren ve sağlayan kişi/kişiler/şirketler/kurumlar/kuruluşlarla etkileşimde bulunmasını sağlayan teknolojik ve yenilikçi çözüm ve hizmetler geliştirmektedir. Universitev platformlarında sunduğumuz kategori ve üyelikler herkesin kullanımına açık olmamakla birlikle bu hakkın sunulması Universitev tarafından belirlenmektedir. Universitev istediği zaman üyelikler ve kategorileriyle ilgili konularda değişiklik yapma hakkını kendinde saklı tutar. Üyelik yetkileri ve hesap türleri hakkındaki bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Universitev olarak aksini belirtmediğimiz bir çok durumda koşullar kapsamındaki diğer ürün ve hizmetleri kullanmanız için sizden ücret talep etmeyiz. Bunun yerine işletme hesapları, apart hesapları, yurt hesapları, Universitev Reklam ve Universitev API kullanıcıları, kendi hizmetleriyle ilgili reklamları göstermemiz için Universitev’e ödeme yapar. Sunduğumuz ayrıcalıkları kullanarak, sizinle ve ilgi alanlarınızla alakalı olabileceğini düşündüğümüz reklamları size gösterebileceğimizi açıkça kabul edersiniz. Kişisel bilgileriniz sadece reklamların tarafınıza kişiselleştirilerek sunulması amacıyla kullanılır.

Kişisel verileriniz bizim için oldukça önemlidir. Hiçbir kişisel verinizi, Universitev’i ticari amaçla kullanan kurum/kuruluşlara ya da Universitev dışında bizden bu bilgileri (Adınız, e-posta adresiniz veya diğer iletişim bilgileriniz gibi) talep edenlere satmayız. Kişisel bilgilerinizi satmak yerine, reklam verenler bizimle reklamlarını göstermek istedikleri hedef kitle türü gibi bilgileri bizimle paylaşabilmekte ve biz de bu reklamları ilgilenebilecek kişi veya kurumlara göstermekteyiz. Bu bağlamda Universitev, reklam veren müşterilerine kişisel bilgileri satmak yerine reklamları veren kişilere, reklamları ile etkileşim kuran kişiler arasında, reklamları doğru analiz edebilmeleri adına raporlar sunmaktayız. Universitev Reklam bölümünden bu alanın nasıl çalıştığına ait detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.