İŞLETME

Aynı amaca hizmet etmek

Şimdiye kadar geliştirilmiş en kapsamlı ve en özgün öğrenci platformunda her an çevrimiçi yüz binlerce üniversite öğrencisi bulunmaktadır. Universitev’de bulunan öğrenciler, işletmenizin potansiyel hedefleri olabilir.

Öğrenciler tarafından keşfedilin

İşletmeniz, Universitev platformları içerisinde ev, apart ve yurt aramalarındaki öğrencilerin kendilerine konaklamak için ziyaret ettiği tüm ilanların içerisinde yakınlardaki mekanlar alanında ve Mekanlar sayfasında görüntülenmektedir. Bulunduğu şehirden kazandığı üniversiteye giden bir öğrenci henüz konaklama ihtiyacını karşılama aşamasındayken işletmeniz hakkında bilgi sahibi olabilir.

İşaret edilen bir işletme olun

Universitev’de yer alan işletmelerin sıralamaları tamamen onları daha önce ziyaret etmiş üniversiteli öğrenciler tarafından, verdikleri puan ve yorumlarla belirlenmektedir. Sunduğu hizmetlere önem veren bir işletmeyseniz ve potansiyel öğrenci müşterilerinize ulaşmak istiyorsanız burada olmalısınız.

Etkileşim kurun

İşletmenize yorum yapan ya da soru soran müşterilerinizi cevaplayarak ikili ilişkilerinizi güçledirin.

Ücretsiz imkanlarımızdan faydalanın

QR Menü

Platformumuzda yer alan bir işletmeyseniz ücretsiz olarak sunduğumuz QR menü avantajından faydalanın.

Etkinlik

Etkinlik hesaplarına ek olarak alkollü ve canlı müzik imkanına sahip bir işletme sahibiyseniz, gerçekleştireceğiniz etkinliklerin öğrenciler tarafından farkedilmesini sağlayabilir hatta online ödeme bile tahsil edebilirsiniz.

Yemek

İlerleyen dönemlerde Universitev Yemek ile öğrencilerden yemek siparişlerinizi ücretsiz olarak alabilirsiniz.
Buraya kadar anlattığımız her şey sizin için uygunsa sizi bu andan itibaren Universitev Partner olarak kabul ediyoruz. Universitev olarak partnerlerimizi her zaman el üstünde tutacağımıza söz veriyoruz. Bizimle, her zaman her konuda direkt olarak iletişime geçebilirsiniz. Öğrenci hareketine katkıda bulunduğunuz için teşekkürler.