EĞİTMEN

Saygıyla eğiliyoruz

Üniversitelilerin ve Universitevlilerin kişisel gelişimlerine sağladığınız yüksek katkılardan ötürü minnettarız. Universitev’i geliştirme amaçlarımızdan bir tanesi hiç şüphesiz ki akademisyenler ve öğrenciler arasındaki iletişimi kuvvetlendirmektir. Eğitmen hesabı ile bu bağı güçlendirerek kurmanıza olanak sağlıyoruz.

Dışarıya kapalı size sonuna kadar açık yeni nesil sosyal ağ

Sadece akademisyen ve üniversiteli öğrencilerin kullanabileceği özgün bir sosyal ağı yakında kullanımınıza sunuyoruz. Sormak istediğiniz soruları profilinizin görüneceği şekilde ya da anonim olarak sorun. Sorularınızı oluştururken üniversite, fakülte hatta bölüme kadar inebileceğiniz çeşitli filtreleri kullanımınıza sunuyoruz. Yazacağınız yazılarla üniversitenizin, fakültenizin hatta bölümünüzün bile gündemini oluşturabilirsiniz. Diğer üniversitelerle ve diğer üniversitelerde okuyan öğrenci ve akademisyenlerle etkileşim kurabilir, dilediğiniz şeyleri yazıp sorabilirsiniz.

Duyurularınızı paylaşın

Universitev'de yer alan öğrenciler, derslerini aldıkları eğitmenleri kaydederek, eğitmen bildirimlerini almaya başlarlar. Akademisyenler de bildirim göndermek istediği grupları kendisi oluşturabilmektedir. Ders notlarını paylaşabilir, sınıflarınıza çeşitli duyurularda bulunabilir hatta sınav sonuçlarını bile paylaşabilirsiniz. Eğitmen hesabını yakında kullanımınıza sunuyoruz.