ETKİNLİK

Potansiyel müşteriler

Şimdiye kadar geliştirilmiş en kapsamlı ve en özgün öğrenci platformunda her an çevrimiçi yüz binlerce üniversite öğrencisi bulunmaktadır. Universitev’de bulunan öğrenciler, gerçekleştireceğiniz etkinlikler için potansiyel müşterileriniz olabilir.

Öğrencilerin katılacağı etkinlikleri organize edin

Etkinlik bildirimlerini öğrencilerin ilgi alaka düzeylerine göre sunmaktayız. Düzenlemiş olduğunuz etkinlikle, alaka düzeyi eşleşen tüm öğrencileri, etkinlerinizden haberdar ederek satın almalarını, birbirlerine hediye etmelerini sağlarız.

Tahsilatlarınızı kolaylıkla gerçekleştirin

Oluşturduğunuz etkinliklerin ücretlerini dilerseniz Universitev üzerinden tahsil edebilirsiniz. Bunun için öğrencilere ya da hedef kitleniz olan diğer kullanıcı gruplarına etkinliğinizi oluştururken seçmiş olduğunuz ödeme yöntemlerine göre çeşitli seçenekler sunmaktayız. Etkinliğinizi satın alan öğrencilerin bilgisi saniyeler içerisinde panelinize aktarılır. Ödeme tutarları ilgili ödeme haftasını takip eden 7 iş günü içerisinde tarafınıza yatırılır.

Operatörlerinizi yönetin

Universitev, etkinliklerinizi en iyi şekilde yönetebilmeniz adına sizlere sanal ofis ortamı sağlamaktadır. Etkinliklerinizde görev alacak çalışanlarınızı operatör olarak atayarak etkinliklerinizin daha yüksek hedef kitlelerine ulaşmasını sağlayabilir, operatörlerinizin çalışma performansı ve verim bilgilerini yorumlayabilirsiniz.

Stand ve broşür masraflarından kurtulun

Operatör yapısı ve kullanıcı alt gruplarımız etkinliklerinizin pazarlanması adına gerekli ekibi sanal ofis ortamı üzerinden yönetmenize imkan sağlar. Etkinliği gerçekleştirirken amacınız öğrencileri çekmek ve etkinliğiniz hakkında bilgiler vermek ise etkinlik hesabı tam size göre. Universitev Etkinlik çok yakında kullanımınıza sunulacak.
Buraya kadar anlattığımız her şey sizin için uygunsa sizi bu andan itibaren Universitev Partner olarak kabul ediyoruz. Universitev olarak partnerlerimizi her zaman el üstünde tutacağımıza söz veriyoruz. Bizimle, her zaman her konuda direkt olarak iletişime geçebilirsiniz. Öğrenci hareketine katkıda bulunduğunuz için teşekkürler.