APART

Neden apart hesabınız olmalı?

Şimdiye kadar geliştirilmiş en kapsamlı ve en özgün öğrenci platformunda her an çevrimiçi yüz binlerce üniversite öğrencisi bulunmaktadır. Universitev’de bulunan öğrenciler, işletmenizin potansiyel hedefleri olabilir.

Tamamen ücretsiz

Kullanımı tamamen ücretsiz ve kullanıcı deneyimi ilkelerine göre tasarlanan sayfa yapıları ile işletmenizin tüm özelliklerini eksiksiz olarak öğrencilere sunar.

Zaman tasarrufu sağlarız

İşletmenizi tanımak adına tarafınıza gelecek olan gereksiz bilgi alma çağrılarının tamamen önüne geçeriz. Universitev, işletmenizi en az sizin kadar iyi kiralayacaktır.

Öğrencileri size yönlendiririz

Universitev size asla gereksiz bilgiler göndermez. İşletmenizi beğenen öğrenciler, iletişim künyesinde bulunan bilgileriniz aracılığı ile size ulaşabilir. Genellikle bilinçli Universitev kullanıcıları iletişim künyesinde bulunan mesaj yöntemi ile bilgi talebinde bulunur. Burada biriken bilgi talepleri her üç saatte bir olarak tarafınıza toplu olarak gönderilir ve asla başka bir apart sahibi ile paylaşılmaz. Böylelikle her bir bilgi talebini ayrı e-postalar halinde almazsınız. (Dilerseniz bu aralık dilimini kendiniz ayarlayabilirsiniz.)

Websitesi maliyetlerinden kurtulun

Apart işletmeniz ile ilgili tüm bilgileri eksiksiz olarak girebileceğiniz tasarım ilkeleri ile ön plana çıkmış işletme sayfanızda yer alan bilgiler öğrenciler için kabul edilebilir ve sevilen bir formatta sunulmuştur. Apart işletmenizi tanıtmak adına bir web sayfası oluşturmanıza gerek kalmaz. Apartınız, Universitev ile en iyi şekilde tanıtılacaktır.

Arkanıza büyük bir yazılım şirketinin desteğini alın

İşletmenizi ve operasyonlarınızı yönetebilmeniz için yazılım her zaman ihtiyaç duyulan bir konudur. Şüphesiz ki bunun farkında olan bizler yerel operasyonlarınızı rahatlıkla ve ücretsiz olarak yönetebilmeniz adına Universitev Apart&Yurt otomasyonunu geliştiriyoruz. Geliştirmekte olduğumuz ve tarafınıza ücretsiz olarak sunacağımız bu yazılım ile apartınıza ait tüm kayıt, muhasebe, operasyon ve yönetim işlerinizi web tabanlı ve her alandan erişebileceğiniz büyük ve gelişmiş bir sistem ile destekliyoruz.

360 derece veri ekosistemi

Apart&Yurt otomasyonunu kullanan her bir işletme ilk olarak Universitev’e işletmesini eklemek zorundadır. İşletmenizle ilgili genel bilgiler, fotoğraflar, oda tipleri ve fotoğrafları, mevcut ise tanıtım filmleri, genel ve oda bazlı özellikler gibi işletmenizle ilgili çok önemli bilgileri girdikten sonra işletmeniz Universitev’de aktif olur. Apart&Yurt otomasyonunda yaptığınız her bir değişiklik Universitev’de ekli olan işletmenizin sayfasına saniyeler içerisinde yansıyacaktır. Böylelikle işletmenizde yeni bir şeyler yaşandığı zaman harici olarak burada bir güncelleme yapmanız gerekmez. Doluluk bilgisi ve fiyat bilgilerini paylaşmak istemiyorsanız yazılımımız bu bilgileri asla Universitev’de ekli olan sayfanıza yansıtmayacaktır.

Kendiniz yönetin

Universitev’de ekli olan apartınızı hemen üzerinize ücretsiz olarak alarak yönetmeye başlayabilirsiniz. Eğer apartınız Universitev’de gözükmüyorsa hemen ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz. Universitev’e giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan apart yönetimi sayfasından dilediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.

Duyurularınızı öğrencilerinize kolaylıkla ve ücretsiz olarak ulaştırın

Apartınızın yönetim panelinden ya da Apart&Yurt programı üzerinden, işletmenizde kalan öğrencilerinize günün yemek menüsünü ya da önemli bir duyuruyu anında ücretsiz olarak ulaştırın.
Buraya kadar anlattığımız her şey sizin için uygunsa sizi bu andan itibaren Universitev Partner olarak kabul ediyoruz. Universitev olarak partnerlerimizi her zaman el üstünde tutacağımıza söz veriyoruz. Bizimle, her zaman her konuda direkt olarak iletişime geçebilirsiniz. Öğrenci hareketine katkıda bulunduğunuz için teşekkürler.