Mekanlar

Bilmediğiniz bir şehirde gidebilecek yerler mi arıyorsunuz? Universitev'de mekanların sıralaması öğrenciler tarafından belirlenir.

Kendinize en uygun mekanları keşfedin

Platformumuzda yer alan işletmeler yapay zekamız, google iş birliğimiz ya da işletmenin bizzat kendisi tarafından eklenmiş olabilir. Mekana ait detay sayfasında bir işletmenin kendisi tarafından yönetilip yönetilmediğinin anlaşılmasının en kolay yolu işletmenin bilgi kartında bulunan sohbet baloncuğunun rengidir.

Burada yer alan sohbet simgesi yeşil ise bu işletme kendisi tarafından eklenmiş ya da daha sonra sahiplenilmiştir ve direkt olarak sohbet üzerinden işletme ile iletişim kurabileceğiniz anlamına gelmektedir.

Bulunduğunuz bölgedeki en iyi restoranları, kafeleri, alkollü mekanları ve fasfood mekanlarını keşfedin.

En İyi Mekanlar

Universitev mekanlar kategorisinde yer alan kafe, restoran, fastfood ve alkollü işletmelerin sıralamasını asla ücret karşılığında değiştirmeyiz.

Mekanlar'da ekli olan işletmelerin tamamı üniversite öğrencilerinin verdiği puanlar ile sıralanmaktadır. Bu mekan, öğrenciler tarafından ne kadar iyi değerlendirme almış ise Universitev içinde o kadar değerlidir.

Nerede Ne Yenir?

Üniversiteli diğer bir üniversiteliyi anlar diye düşünüyoruz. Bu yüzden sıralama anlayışımız sadece üniversiteli öğrenciler tarafından belirlenir. Böylelikle öğrenciler tarafından yüksek puanlanmış bir işletmeyi rahatlıkla keşfedebilirsiniz.

Yüksek puan ve tavsiye almış işletmelere gelen yorum ve mutlaka deneyin tavsiyelerine göz atman hiç bilmediğin bir şehirdeki işletmenin favori yemeğini rahatlıkla deneyimleme imkanı tanıyacaktır.

Biraz Kafa Dağıtmak İstiyorum!

Eğlence kategorisinde sadece alkollü işletmeler yer almaktadır. Bulunduğun ya da bilmediğin bir şehirdeki öğrenciler tarafından puanlanmış ve yorumlanmış favori eğlence mekanları rahatlıkla keşfedebilirsin.