İŞLETMELER İÇİN UNİVERSİTEV QR MENÜ
Tam sizin tarzınız.

Sıradan bir QR menünün işletmenizi yansıtacağını düşünmüyorsanız bu sıra dışı QR menü tam size göre. Restoranlar, fast food zincirleri, kafeler ve eğlence mekanları için tamamen özelleştirilebilen, her zaman erişilebilen, modern arayüze sahip web ve mobil QR menüler ile tarzınızı yansıtın, satışlarınızda pozitif etkiler yaratın.

Tıpkı müşterileriniz gibi menüyü görmek için bu QR kodu tarayın

veya buraya tıklayın
Tarzınız şimdi daha iyi anlaşılıyor

Tamamen özelleştirilebilir QR menüler ile markanızın tarzını daha iyi yansıtın.

Her dilden anlar

Birden çok dilde görüntüleme seçeneğiyle müşteri portföyünüze göre en alakalı dilleri ücretsiz olarak dijital menünüze ekleyerek her dilden müşterilerinize satış yapmaya başlayın.

Kategoriler, alt kategoriler, doğru tercihler

Alt kategoriler ile desteklenen menüler sayesinde müşterilerinizin doğru tercihler yapmasını sağlayın.

Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde

Her yerden her cihazdan her zaman erişebileceğiniz sınırsız sayıda QR menünüzü kolaylıkla güncelleyin veya oluşturun.

QR Menü Faydaları

İşletmenizin farkını ortaya koyun

Menü maliyetinden kurtulmanın yolu dijital bir menüye sahip olmaktan geçer. Dijital menüye geçerek tasarruf etmeye başlayın.

Her zaman güncel kalın

Dijital bir menüye sahip olmanın en güzel yanlarından bir tanesi ise işletmenizin menüsüne yeni katmış olduğunuz herhangi bir ürününüzü anlık olarak QR menünüze dahil edebilmektir. 

Yıpranan menülerden kurtulun

Çeşitli malzemelerden üretilerek basılan menüler zamanla yıpranır ve kozmetik olarak güzelliklerini kaybederler. Bu da işletmeniz için tekrar bir baskı maliyeti veya işletmenizin uğradığı prestij kaybı demektir.

Teması kaldırın hijyeni arttırın

İşletmenizi ziyaret eden misafirleriniz için telefon, tablet ve bilgisayar üzerinden sorunsuzca çalışan dijital menünüzü sunarak farklı malzemelerden üretilmiş birçok menüden bulaşabilecek hastalıkların riskini en aza indirin.

Satın almadan önce deneyin!

Ücretsiz

0

Sonsuza dek

  • Özelleştirilebilir
  • Tek dil
  • 1 QR menü
  • Açılışta Universitev logosu

Profesyonel

125/ay

Yıllık faturalanır

  • Özelleştirilebilir
  • Çoklu Dil
  • Sınırsız QR menü
  • Universitev logosu yok
Ücretsiz deneyin

İlk 7 gün ücretsizdir. Kredi kartı gereklidir.

Profesyonel planı 7 gün boyunca risksiz deneyin. İstediğiniz zaman iptal edin.

Universitev ile temasa geçin

Sıkça Sorulan Sorular

Universitev'in İşletme kategorisinde bulunan kullanıcılarına ücretli ve ücretsiz iki plan olarak sunmuş olduğu dijital menü hizmetidir. Bu menü ile birlikte işletmeler menü baskı maliyetlerinden kurtulur. Değişken fiyat, tasarım ve dil seçenekleri sayesinde işletmenizi ziyaret eden her milletten müşteriye en iyi şekilde ürünlerinizi tanıtır.

Ücretsiz Plan

Renk seçeneklerini özelleştirebilirsiniz. Çoklu dil ekleyebilirsiniz. Sadece 1 adet QR Menü oluşturabilirsiniz. Ücretsiz planda oluşturmuş olduğunuz QR Menüleriniz içerisine Google Adsense ve Universitev Reklamları yerleştirilir.

Profesyonel Plan 1.500₺/Yıl ( KDV Dahil)

Renk seçeneklerini özelleştirebilirsiniz. Çoklu dil ekleyebilirsiniz. Sınırsız sayıda QR Menü oluşturabilirsiniz. ( Dönemsel ürünler sunan işletmeler için en çok tercih edilen özelliktir.) Profesyonel plan içerisinde yer alan QR Menü hizmeti reklamsızdır.

Profesyonel plan İlk 7 gün ücretsizdir. Kredi kartı gereklidir.

Öncelikle QR Menü oluşturabilmeniz için bir işletme hesabına sahip olmanız gerekmektedir. İşletmenizi Universitev Platformuna kayıt ettikten sonra Kafe, Restoran, Fastfood ya da Eğlence kategorilerinden birisinde bulunan işletmenizi Mekanlar içerisinde eklemeniz gerekmektedir.

Bu işlemdeki temel amaç işletmenizin aynı zamanda üniversiteli öğrenciler tarafından görünür olmasını sağlamakla birlikte QR Menü hizmetinin mekanlar içerisinde yer alan işletmenize bağlanmasıdır.

İşletmenizi ekledikten sonra oturum açmış kullanıcılar için Anasayfa'ya gidin ve " Yeni QR Menü" seçeneğini seçin ardından " Hemen deneyin" butonuna tıklayın.

İlgili adımları tamamladıktan sonra QR Menülerim sekmesine yönlendirilmeniz sağlanacaktır. Eklemiş olduğunuz işletmeyi "Yeni QR Menü" butonun üzerinde yer alandan seçtikten sonra "Yeni QR Menü" butonuna tıklayın.

Karşınıza çıkan plan seçin adımından kendiniz için uygun olan planı seçin ve kredi kartı bilgilerinizi doldurun. ( Profesyonel plan önerilir.)

Kredi kartı adımını tamamladıktan sonra QR Menü hizmetiniz aktifleştirilerek kullanıma açılmıştır.

Yapmanız gereken işlemler ilk QR Menünüzü oluşturmak için sizleri sırasıyla yönlendirecektir. İlgili adımlarda QR Menünüz için isim verebilir, fiyatlı & fiyatsız, resimli & resimsiz ve size sunulan diğer tüm özelliklerle birlikte dijital menünüzü oluşturabilirsiniz.

Menünüzü oluşturduktan sonra Karekod gözükecektir. Burada yer alan karekod müşterilerinizin telefonları ile okutarak Menünüze gitmesini sağlayacaktır. İşletmeniz için uygun gördüğünüz yerlere karekodu yapıştırarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

QR Menü için yapmış ve yapacak olacağınız ödemeleri iki başlıkta inceleyebiliriz;

İlk Ödeme İşlemleri Profesyonel Plan kullanan işletmeler 7 günlük deneme sürecinin tamamlanmasından sonra kayıt edilen Kredi Kartı içerisinden yıllık ücret toplam olarak çekilir ve 365 günlük kullanım başlamış olur.

Sonraki Ödeme İşlemleri Profesyonel Plan kullanan işletmeler ücretli kullanımın başlamasından 365 gün sonra kayıtlı olan kredi kartı içerisinden yeni yıl ücreti otomatik olarak çekilir. Kısacası QR Menü hizmetleri abonelik sistemi ile tanımlı bir kredi kartı üzerinden otomatik olarak tahsil edilir.

QR Menüye ulaşılamamasının iki sebebi bulunmaktadır;

Öncelikle QR Menünüzü silip silmediğinizi kontrol edin. QR Menünüzü silmiş olmanız durumunda ilgili Menü, müşterileriniz QR Menünüzü okuttuğu zaman QR Menüye Ulaşılamıyor hatası verecektir.

Otomatik ödemeniz bakiye yetersizliğinden dolayı gerçekleşmemiş olabilir. Lütfen kredi kartınızın bakiyesini ve hesap hareketlerinizi kontrol edin. Bakiyeniz müsaitse sistem otomatik olarak tekrar tahsilat yapmayı deneyecektir. Yine de ödeme ile ilgili sorun yaşıyorsanız lütfen 0850 259 30 05 numaralı müşteri hizmetlerinden ya da Destek Merkezi üzerinden destek bileti açarak yardım talep ediniz.

Ücretsiz plan sadece tek dilde dijital menü oluşturmayı içermektedir. Ayrıca QR Menünüzün açılışında Universitev Sunar animasyonu bulunmaktadır.

Ücretli planda Dijital Menünüz için istediğiniz kadar dil ekleyebilir ve sınırsız adette QR Menü oluşturabilirsiniz. Ayrıca ücretli planda dilerseniz Universitev Sunar animasyonunu kaldırabilirsiniz.

QR Menü oluşturabilmeniz için Universitev platformunda bir işletme hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Oluşturmuş olduğunuz işletme hesabına ek olarak işletmenizi Universitev Mekanlara eklemeniz gerekmektedir. Daha sonrasında işletmeniz için ücretli ya da profesyonel qr menü planı oluşturabilirsiniz.

** Profesyonel Plan Oluşturmak İçin Kredi Kartı Greklidir.**

Tıpkı müşterileriniz gibi menüyü görmek için bu QR kodu tarayın

veya buraya tıklayın