Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
26 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 5

Kalan Yatak Sayısı

0
2 ve 3 kişilik odalar

Kız
Apartman
20 Senelik
9 Katlı
Site İçinde Değil
  • 11 dk.
  • 2 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (312) 435 44 00
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu kurulduğu andan itibaren Atatürk ilke ve inkılaplarını benimsemiş, 21. Yüzyıla yakışır bir yurt olarak en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Yurdumuz Milli Eğitim Bakanlığı’ na bağlı olarak çalışmakta ve bakanlığın tebliğine göre yönetilmektedir. Zahide Hanım Öğrenci yurtları Ankara Üniversitesinin tek akredite öğrenci yurdudur.


Yurt olarak amacımız sadece konaklama hizmeti sunmak değil, bunun yanı sıra ülkemizin geleceği olan gençlerimizin sosyal gelişmelerine de katkıda bulunmayı hedeflemektedir. Bu hedefe yürürken de yurt yönetiminde profesyonel, tecrübeli ve güler yüzlü bir yönetim kadrosu ile öğrenci ve ailelilerin memnuniyeti sağlanmaya çalışılmaktadır.


Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu konum itibariyle Üniversitelere ve toplu taşıma araçlarına en yakın noktadadır. Yurt olarak öğrencilerimizi ders stresinden biraz olsun uzaklaştırmak için düzenlediğimiz moral geceleri, tiyatro, sinema etkinlikleri ve gezilerle güçlü dostlukların başlaması ve pekiştirilmesi sağlanmaktadır.


Amacımız farklı ortamlardan gelen kızlarımıza aynı çatı altında ortak duyguları yaşatabilmektir. Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu öğrencileri ve çalışanları ile büyük bir ailedir.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu

Ankara Çankaya Kizilay Mahallesinde yer alan Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesine yürüyerek 11 dk., toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu toplam 5 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 9 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 20 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Ankara Çankaya Kizilay Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (312) 435 44 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ankara Çankaya Kizilay mahallesinde bulunmaktadır.

2 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

5 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 20 Senelik bir binadır.

9 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesidir.

Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesine yürüme 11 dk. ve toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (312) 435 44 00 telefon numarasını kullanabilirsiniz.