Muradiye Hasköy Kız Öğrenci Yurdu

3
2 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
20 Haziran 2023
%100
Kapasite: 60

Kalan Yatak Sayısı

0
2 kişilik odalar

Kız
Apartman
12 Senelik
4 Katlı
Site İçerisinde
  • 1 sa.
  • 12 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Muradiye Hasköy Kız Öğrenci Yurdu
  • Nurcan ERTÜRK
  • 0 (312) 339 92 39
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Ankara Keçiören'de olan Muradiye Hasköy Kız Öğrenci Yurdu siz öğrencilerimizin ihtiyaç duyacağı şekilde dizayn edilmiş olup, aile sıcaklığında güvenli ve huzurlu bir ortam sunmaktadır. Kız Öğrenci Yurdumuz bölgenin en iyi yurtlarından biridir.


Konum olarak ulaşım araçlarına ve Bir çok üniversiteye yakın olan kız öğrenci yurdumuz, Ankara Üniversitesi Veterinerlik, Ziraat Fakültelerine 3 km, Eczacılık, Mimarlık ve Mühendislik fakültelerine 9 km, İlahiyat fakültesine 10 km, Gazi üniversitesi Beşevler kampüsüne 12 km uzaklıktadır. Ayrıca Üniversitelere ücretsiz servisimiz vardır. Şehir merkezine tek vasıta ile ulaşılabilir.

Yorumlar

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Muradiye Hasköy Kız Öğrenci Yurdu

Ankara Keçiören Yeşilöz Mahallesinde yer alan Muradiye Hasköy Kız Öğrenci Yurdu 2 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesine yürüyerek 1 sa., toplu taşıma ile 12 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Muradiye Hasköy Kız Öğrenci Yurdu toplam 60 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 12 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Ankara Keçiören Yeşilöz Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi Nurcan ERTÜRK olarak kayıt edilmiştir. Yurt yetkilisine 0 (312) 339 92 39 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Muradiye Hasköy Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ankara Keçiören Yeşilöz mahallesinde bulunmaktadır.

2 kişilik odalar bulunmaktadır.

60 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 12 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Muradiye Hasköy Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesidir.

Muradiye Hasköy Kız Öğrenci Yurdu Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesine yürüme 1 sa. ve toplu taşıma ile 12 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Muradiye Hasköy Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (312) 339 92 39 telefon numarasını kullanabilirsiniz.