Piyano Kız Öğrenci Yurtları Kızılay Şubesi

4.6
5 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
13 Haziran 2023
%100
Kapasite: 240

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2, 3, 4, 6 ve 8 kişilik odalar

Kız
Apartman
12 Senelik
5 Katlı
Site İçinde Değil
  • 10 dk.
  • 1 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Piyano Kız Öğrenci Yurtları Kızılay Şubesi
  • Bahar Başaran
  • 0 (312) 230 57 07
  • 0 (549) 439 29 30
Özel Piyano Kız Öğrenci Yurtları, çağdaş yönetim anlayışını benimseyerek, öğrencileriyle bütünleşmeyi esas alan bir kuruluştur. Hizmet verdiği kişilere özverili bir şekilde hizmet sunmayı amaçlayan ve bu bilinçle hareket eden bir kurumdur. Yurdumuz, hiçbir vakıf, kurum, dernek, cemiyet veya cemaate bağlı değildir.

Başarı ile çalışma şartları arasındaki doğrudan ilişkinin farkında olarak, öğrencilerimize rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli bir ortam sağlamayı hedeflemekteyiz.

Özel Piyano Kız Öğrenci Yurtları, GSB (Gençlik ve Spor Bakanlığı) denetiminde olup, güler yüzlü kadrosuyla her zaman öğrencilerinin rahatını düşünerek 12 ay boyunca hizmet vermektedir. Ayrıca çalışan, yüksek lisans yapan veya staj yapan öğrencilere de konaklama imkanı sunmaktayız.

Yurdumuz, Atatürk ilke ve değerlerine bağlılığımızı simgelemektedir ve deneyimli, profesyonel bir yönetim kadrosuyla öğrencilerimizin ve velilerimizin hizmetindedir.

Yurtlarımız, üniversite kampüslerine kolay ve hızlı erişim imkanı sağlamaktadır. Ayrıca ücretsiz servis hizmetimiz de bulunmaktadır.

Öğrencilerimizin araştırma, ödev veya proje hazırlama gibi ihtiyaçlarını karşılamak için Wi-Fi altyapısıyla internet erişimi sağlanmaktadır. Ayrıca bilgisayar odamızda öğrencilerimizin kullanımına yönelik yazıcılar bulunmaktadır.

Özel Piyano Kız Yurtları, merkezi doğalgaz ile ısıtılmaktadır.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, öğrencilerimizin eğitim hayatlarını huzurlu, güvenli ve sağlıklı bir ortamda sürdürebilmelerine olanak sağlamaktır.

Özel Piyano Öğrenci Kız Yurtları, dostlukların kurulduğu, paylaşmanın öğrenildiği ve ev sıcaklığında huzurlu bir yaşam alanı sunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, geleceğe güvenle bakan, özgüveni yüksek, sosyal sorumluluk bilinciyle yarınlarımızı inşa edecek gençlere hayatlarının en önemli döneminde ev sahipliği yapmak ve saygınlığıyla örnek olacak bir öğrenci yurdu olmaktır.

Yorumlar

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Piyano Kız Öğrenci Yurtları Kızılay Şubesi

Ankara Çankaya Kizilay Mahallesinde yer alan Piyano Kız Öğrenci Yurtları Kızılay Şubesi 1, 2, 3, 4, 6 ve 8 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesine yürüyerek 10 dk., toplu taşıma ile 1 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Piyano Kız Öğrenci Yurtları Kızılay Şubesi toplam 240 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 5 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 12 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Ankara Çankaya Kizilay Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi Bahar Başaran olarak kayıt edilmiştir. Yurt yetkilisine 0 (312) 230 57 07 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Piyano Kız Öğrenci Yurtları Kızılay Şubesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ankara Çankaya Kizilay mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2, 3, 4, 6 ve 8 kişilik odalar bulunmaktadır.

240 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 12 Senelik bir binadır.

5 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Piyano Kız Öğrenci Yurtları Kızılay Şubesina en yakın üniversite Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesidir.

Piyano Kız Öğrenci Yurtları Kızılay Şubesi Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesine yürüme 10 dk. ve toplu taşıma ile 1 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Piyano Kız Öğrenci Yurtları Kızılay Şubesina ulaşmak için 0 (312) 230 57 07 telefon numarasını kullanabilirsiniz.