Muradiye Aydınlık Evler Kız Öğrenci Yurdu

4.8
5 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
20 Haziran 2023
%100
Kapasite: 150

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2, 3, 4 ve 5 kişilik odalar

Kız
Apartman
11 Senelik
3 Katlı
Site İçerisinde
  • 45 dk.
  • 6 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Muradiye Aydınlık Evler Kız Öğrenci Yurdu
  • Semra Güler
  • 0 (312) 316 18 67
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Huzur, konfor, güler yüz ve sınırsız hizmetimizle, öğrencilerimiz geleceğe emin adımlarla yürürlerken daima yanlarında destekçi olarak bulunmak, Üniversite öğretim hayatının verimli ve başarılı geçmesini sağlamak için kaliteli, güvenli, sağlıklı bir barınma ve ders çalışma ortamını yüksek öğrenim öğrencilerine sunmak en önemli vazifemizdir.


​​​​​​​Aile ortamını aratmayacak olan sıcakkanlı personelimiz, isteğinize göre 1,2,3,4 ve 5 kişilik odalarımız ve yurdumuzdaki ortak kullanım alanlarımız, eğitim yaşantınıza katkı sağlayacak olan kişisel gelişim seminerlerimiz, sanatsal ve kültürel faaliyetlerimiz ve gezilerimiz…Her şey sizin için düşünüldü…Kararınızın doğruluğundan emin olmak için mutlaka yurdumuzu ziyaret edin!

Yorumlar

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Muradiye Aydınlık Evler Kız Öğrenci Yurdu

Ankara Altındağ Aydinlikevler Mahallesinde yer alan Muradiye Aydınlık Evler Kız Öğrenci Yurdu 1, 2, 3, 4 ve 5 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesine yürüyerek 45 dk., toplu taşıma ile 6 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Muradiye Aydınlık Evler Kız Öğrenci Yurdu toplam 150 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 3 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 11 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Ankara Altındağ Aydinlikevler Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi Semra Güler olarak kayıt edilmiştir. Yurt yetkilisine 0 (312) 316 18 67 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Muradiye Aydınlık Evler Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ankara Altındağ Aydinlikevler mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2, 3, 4 ve 5 kişilik odalar bulunmaktadır.

150 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 11 Senelik bir binadır.

3 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Muradiye Aydınlık Evler Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesidir.

Muradiye Aydınlık Evler Kız Öğrenci Yurdu Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesine yürüme 45 dk. ve toplu taşıma ile 6 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Muradiye Aydınlık Evler Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (312) 316 18 67 telefon numarasını kullanabilirsiniz.