Yurdum Kız Rezidans

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
22 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 60

Kalan Yatak Sayısı

0
1 ve 2 kişilik odalar

Kız
Apartman
15 Senelik
4 Katlı
Site İçinde Değil
  • 3 dk.
  • 0 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Yurdum Kız Rezidans
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (212) 236 70 55
  • 0 (532) 708 12 12
Yurdum Rezidans Kız Öğrenci Yurdu, Yurdum Rezidans güvencesiyle; özgün bir bakış açısıyla, edindiğimiz bilgi ve birikimlerin ışığında, dünyada her an değişmekte olan tasarım trendlerini de takip ederek; insan odaklı, efektif ve öznelleştirerek tasarlanmış olup ,deprem ve yangın yönetmeliğine göre yapılmıştır.Yurdum Rezidans Kız Öğrenci Yurdu, Özel Yurt Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetmeliği’ne uygun olarak yapılıp bir Rezidans konforundadır. Beşiktaş merkezde bulunan binamız her yere ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. Binamızda merkezi ısıtma sistemi bulunmaktadır. Mantolama, ısı ve ses yalıtımı günümüz teknolojisine uygun yapılmıştır.24 saat sıcak su verilmektedir. Halojen Free özelliğine sahip kamera, internet ve elektrik kabloları kullanılmıştır.


KONFORDAN ÖDÜN VERMEYEN REZIDANS KALITESI

İstanbul'da rezidans konseptine sahip yurdumuzda, öğrencilerimize kendilerini özel hissettirebilmek için her türlü konfor düşünülmüştür. Tüm odalarda banyo,wc, tv, buzdolabı, telefon bulunmakta ve her öğrenciye ait bazalı yatak, kişiye özel kilitli kapılı gardolap ,çalışma masası, sandalye ve komidin mevcuttur.Her odada mutfak mevcuttur.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Yurdum Kız Rezidans

İstanbul Beşiktaş Cihannüma Mahallesinde yer alan Yurdum Kız Rezidans 1 ve 2 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Bahçeşehir Üniversitesine yürüyerek 3 dk., toplu taşıma ile 0 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Yurdum Kız Rezidans toplam 60 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 15 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Beşiktaş Cihannüma Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (212) 236 70 55 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Yurdum Kız Rezidans Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Beşiktaş Cihannüma mahallesinde bulunmaktadır.

1 ve 2 kişilik odalar bulunmaktadır.

60 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 15 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Yurdum Kız Rezidans işletmesine en yakın üniversite Bahçeşehir Üniversitesidir.

Yurdum Kız Rezidans Bahçeşehir Üniversitesine yürüme 3 dk. ve toplu taşıma ile 0 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Yurdum Kız Rezidans işletmesine ulaşmak için 0 (212) 236 70 55 telefon numarasını kullanabilirsiniz.