Seher Kız Öğrenci Evleri

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
29 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 2

Kalan Yatak Sayısı

0
2 kişilik odalar

Kız
Apartman
15 Senelik
4 Katlı
Site İçinde Değil
  • 20 dk.
  • 3 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Seher Kız Öğrenci Evleri
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (462) 334 44 90
  • 0 (5xx) xxx xx xx
İletişim : 0 538 207 02 09

Seher Kız Öğrenci Evleri Trabzon’ daki üniversite ve yüksek okullarda okuyan kız öğrenciler düşünülerek yapılmıştır, Trabzon' un en nezih semtlerinden biri olan Konaklar mahallesi, üzerindedir.KTÜ' sine yürüyerek 5 dakikalık mesafededir. Kullanım alanlarının genişliği ve ferahlığı bakımından resmi teftişlerde varılan kanı itibariyle 50 olması gereken yatak sayısı 38 ile sınırlı tutulmuştur. Amaç olarak öğrencilerimizin rahat etmeleri ve ev ortamını yaşamları esas alınmıştır.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Seher Kız Öğrenci Evleri

Trabzon Ortahisar Konaklar Mahallesinde yer alan Seher Kız Öğrenci Evleri 2 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Karadeniz Teknik Üniversitesine yürüyerek 20 dk., toplu taşıma ile 3 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Seher Kız Öğrenci Evleri toplam 2 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 15 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Trabzon Ortahisar Konaklar Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (462) 334 44 90 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Seher Kız Öğrenci Evleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Trabzon Ortahisar Konaklar mahallesinde bulunmaktadır.

2 kişilik odalar bulunmaktadır.

2 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 15 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Seher Kız Öğrenci Evleri işletmesine en yakın üniversite Karadeniz Teknik Üniversitesidir.

Seher Kız Öğrenci Evleri Karadeniz Teknik Üniversitesine yürüme 20 dk. ve toplu taşıma ile 3 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Seher Kız Öğrenci Evleri işletmesine ulaşmak için 0 (462) 334 44 90 telefon numarasını kullanabilirsiniz.