Nisa Kız Öğrenci Yurtları Apart ve Pansiyonları

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
30 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 3

Kalan Yatak Sayısı

0
1 ve 2 kişilik odalar

Kız
Apartman
20 Senelik
5 Katlı
Site İçerisinde
  • 5 dk.
  • 1 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Nisa Kız Öğrenci Yurtları Apart ve Pansiyonları
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (462) 248 86 61
  • 0 (5xx) xxx xx xx
24 saat boyunca uzman güvenlik personeli tarafından koruma altında tutulmakta ve kamera sistemi ile giriş-çıkışlar sürekli kontrol edilmektedir. Bu sayede amacımız konuklarımızın kendilerini güvende hissetmelerini sağlamaktır. Kız Yurtlarımız ve Pansiyonlarımız misafirlerimizin her türlü rahatı düşünülerek dizayn edilmiştir.


Tüm odalarımızda LCD TV, Telefon, Internet bağlantısı, 24 saat sıcak su ayrıca 30 üründen oluşan açık büfe kahvaltımız , 4 çeşitten oluşan akşam yemeğimiz ile tüm misafirlerimizin çamaşırlarının ücretsiz yıkanmasıda fiyatımıza dahil olan hizmetlerdendir.


150 m2 bahçeli yemekhane ve kafeteryamız 24 saat konuklarımızın hizmetine açıktır. Nisa kız ögrenci yurtları ve pansiyonlarının her şubesinde ayrı restorantlar ve menüler vardır. Şubenin birinde inde kalan misafirimiz oradaki menüyü begenmezse diğer restoranlarda rahatlıkla seçtiği yemeği yiyebilmektedirler.

Not : Nisa Kız Öğrenci Yurtları ve Pansiyonları Fatih eğitim Fakültesine 130 metre uzaklıktadır.


Yurtlar 1. Şube , 2. Şube ve 3. Şube Olarak ; 3 Bloktur.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Nisa Kız Öğrenci Yurtları Apart ve Pansiyonları

Trabzon Akçaabat Fatih Kartal Mahallesinde yer alan Nisa Kız Öğrenci Yurtları Apart ve Pansiyonları 1 ve 2 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Trabzon Üniversitesine yürüyerek 5 dk., toplu taşıma ile 1 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Nisa Kız Öğrenci Yurtları Apart ve Pansiyonları toplam 3 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 5 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 20 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Trabzon Akçaabat Fatih Kartal Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (462) 248 86 61 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Nisa Kız Öğrenci Yurtları Apart ve Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Trabzon Akçaabat Fatih Kartal mahallesinde bulunmaktadır.

1 ve 2 kişilik odalar bulunmaktadır.

3 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 20 Senelik bir binadır.

5 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Nisa Kız Öğrenci Yurtları Apart ve Pansiyonları işletmesine en yakın üniversite Trabzon Üniversitesidir.

Nisa Kız Öğrenci Yurtları Apart ve Pansiyonları Trabzon Üniversitesine yürüme 5 dk. ve toplu taşıma ile 1 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Nisa Kız Öğrenci Yurtları Apart ve Pansiyonları işletmesine ulaşmak için 0 (462) 248 86 61 telefon numarasını kullanabilirsiniz.