Mazlum Kız Öğrenci Evleri

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
29 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 3

Kalan Yatak Sayısı

0
1 ve 2 kişilik odalar

Kız
Apartman
10 Senelik
3 Katlı
Site İçerisinde
  • 14 dk.
  • 2 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Mazlum Kız Öğrenci Evleri
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (535) 647 17 14
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Karadeniz Teknik Üniversitesi D kapısına 50 metre uzaklıkta konumlanan Mazlum Apart, sektörde 9 yıllık tecrübe ile stüdyo daire, tek ve çift kişilik odaları ile yılda 100’ün üzerinde öğrenciye hizmet sunmaktadır. Misafirlerine ekonomik konfor sunan kız öğrenci apartı, öğrencilerin ihtiyaç duyabileceği diğer sektörlerle anlaşmalar ve yılın belli dönemlerinde misafirlerine özel eğlenceli etkinlikler düzenleyerek öğrencilerine değer vermeyi misyon edinmektedir.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Mazlum Kız Öğrenci Evleri

Trabzon Ortahisar Konaklar Mahallesinde yer alan Mazlum Kız Öğrenci Evleri 1 ve 2 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Karadeniz Teknik Üniversitesine yürüyerek 14 dk., toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Mazlum Kız Öğrenci Evleri toplam 3 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 3 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 10 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Trabzon Ortahisar Konaklar Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (535) 647 17 14 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Mazlum Kız Öğrenci Evleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Trabzon Ortahisar Konaklar mahallesinde bulunmaktadır.

1 ve 2 kişilik odalar bulunmaktadır.

3 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 10 Senelik bir binadır.

3 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Mazlum Kız Öğrenci Evleri işletmesine en yakın üniversite Karadeniz Teknik Üniversitesidir.

Mazlum Kız Öğrenci Evleri Karadeniz Teknik Üniversitesine yürüme 14 dk. ve toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Mazlum Kız Öğrenci Evleri işletmesine ulaşmak için 0 (535) 647 17 14 telefon numarasını kullanabilirsiniz.