Konaklar Kız Apart

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
29 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 3

Kalan Yatak Sayısı

0
1 ve 2 kişilik odalar

Kız
Apartman
15 Senelik
4 Katlı
Site İçinde Değil
  • 17 dk.
  • 2 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Konaklar Kız Apart
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (533) 627 69 43
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Üniversiteyi kazandınız tebrik ederiz. Güzel şehrimiz Trabzon'a hoş geldiniz!


Eğitiminizi rahat ve huzurlu bir ortamda sürdürmek, samimi arkadaşlar edinmek, okulunuza yürüyerek 5dakika yurume mesafesindedır, vasıtasız her yere ulaşmak, güvenli ve emniyetli ve lüks bir binada oturmak, her türlü ihtiyacınızın kesintisiz olarak karşılandığı bir ortamda yaşamak istiyorsanız, Konaklar Apart Premium'a hoş geldiniz kalıtemizi apartımıza geldiğinizde daha iyi anlayacaksınız !


Merhaba, öncelikle ünüverseyi kazandınız tebrik ediyorum,hayırlısıyla bitirip istek arzu etdiğiniz mesleğe kavuşmanızı temenni etmeklen başlamak istiyorum,Üniversite kazandınız ilk etapta konaklama ihtiyacınızı gidermek zorundasınız. Güvenilir,temiz,huzurla kalmak istediğiniz bir yer ümidiyle araştırma yapıyorsunuz, işte bu kısımda iş bizim sorumluluğumuzda olup misafirlerimize beklentilerinin karşılığını vermeye tahahhüd ediyorum, konaklar premium olarak, KTÜ -D kapısına 250 metre mesafede olan işletmemiz cafe,restorant,market vs. mekanlara yürüme mesafesinde olan güvenilir sakin bir mekandır.

Fiyatlarımız odanın eşya donanımına göre 1000 ve 1300 TL arasında değişen 3+1 3+0 ve 2+1 şeklinde daireler olarak düzenlenmiştir,daha detaylı bilgi için 24 saat telefondan yardım alabilirsiniz... işletme olarak ilginiz için teşekkür ediyor başarılar diliyoruz...

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Konaklar Kız Apart

Trabzon Ortahisar Konaklar Mahallesinde yer alan Konaklar Kız Apart 1 ve 2 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Karadeniz Teknik Üniversitesine yürüyerek 17 dk., toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Konaklar Kız Apart toplam 3 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 15 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Trabzon Ortahisar Konaklar Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (533) 627 69 43 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Konaklar Kız Apart Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Trabzon Ortahisar Konaklar mahallesinde bulunmaktadır.

1 ve 2 kişilik odalar bulunmaktadır.

3 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 15 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Konaklar Kız Apart işletmesine en yakın üniversite Karadeniz Teknik Üniversitesidir.

Konaklar Kız Apart Karadeniz Teknik Üniversitesine yürüme 17 dk. ve toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Konaklar Kız Apart işletmesine ulaşmak için 0 (533) 627 69 43 telefon numarasını kullanabilirsiniz.