Kanarya Kız Öğrenci Apart

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
30 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 6

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2 ve 3 kişilik odalar

Kız
Apartman
15 Senelik
4 Katlı
Site İçinde Değil
  • 31 dk.
  • 4 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Kanarya Kız Öğrenci Apart
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (532) 504 22 95
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Kanarya Kız Öğrenci Apart'a Hoşgeldiniz.

Güzel yurdumuzun her köşesinden Üniversite Sınavını kazanarak gelen öğrencilerimizin; Birbirleri ile tanışma, kaynaşma ve paylaşmalarını sağlayarak,kişisel beceri ve yeteneklerinin gelişmesine yardımcı olmak, özgür ve yaratıcı düşünebilen, yapıcı ve paylaşımcı, çalışkan ve dürüst, sevgi ve saygılı, sağlıklı ve başarılı, sosyal ve kendine güvenen, yurdunun insanlarını seven, demokrasi ve Cumhuriyyet değerlerine bağlı çağdaş bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunmakta olan Trabzon’da eğitim hayatını sürdüren öğrenciler arasında en popüler öğrenci evi Kanarya Erkek Öğrenci Evleri yeni eğitim döneminde şehrimizde okuyacak öğrencileri bekliyor.


Vizyonumuz; Öncelikle Trabzon kız öğrenci apartı arasında, ardından bölgemizde ki apartlar arasında parmakla gösterilen bir kurum olmayı hedefledik.


Öğrenci Evlerimizdeki tüm imkanları ve fotoğrafları diğer sayfalarımızda bulabilirsiniz. Evinizdeki sıcak ortamı oluşturmak için Kanarya Kız Öğrenci Evleri olarak özveriyle çalışıyoruz. Modern ve kullanışlı mobilyalarımızla sorunsuz bir yıl sizleri bekliyor.

Kanarya Kız Öğrenci Apart, Karadeniz teknik üniversitesi eğitim fakültesine yürüme mesafesinde olup, Trabzon Merkeze 10.dk uzaklıktadır.

Kanarya Kız Öğrenci Apart, kiralık apart dairemizle bay üniversite öğrencisi ve çalışanlara huzurlu ve güvenli bir barınma alanı sunuyor.!

Kanarya Kız Öğrenci Apart, dairelerimiz sizlerin rahatını düşünerek tasarlanmıştır. Apart dairelerimiz konaklama ihtiyaclarınızı karşılarken kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

Güleryüzlü, saygılı, aile ortamı, misafirlerimize evinde olduğunu hissettirerek, mükemmellik anlayışla benimsediğimiz değerlerimizden ödün vermeden kaliteli hizmeti sunmaktır.


Ulaşım Kolaylığı

Cadde üzeri , üniversite'ye yürüme mesafesinde ve şehir merkezine 10 dakikalık mesafedeyiz..

Internet

Her daire için ayrı bulunan yüksek mps hızında kotasız bir şekilde wifi hizmetimiz bulunmaktadır.

Ücretsiz Servis Hizmeti

Öğrencilerimize belli saatlerde servis hizmetimiz mevcuttur

Erken Rezervasyon

Eken rezarvasyon dönemi başladı. Sizde geç kalmadan erken rezarvasyon fırsatlarından yararlanmayı unutmayın.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Kanarya Kız Öğrenci Apart

Trabzon Ortahisar Pelitli Mahallesinde yer alan Kanarya Kız Öğrenci Apart 1, 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Karadeniz Teknik Üniversitesine yürüyerek 31 dk., toplu taşıma ile 4 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Kanarya Kız Öğrenci Apart toplam 6 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 15 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Trabzon Ortahisar Pelitli Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (532) 504 22 95 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kanarya Kız Öğrenci Apart Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Trabzon Ortahisar Pelitli mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

6 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 15 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Kanarya Kız Öğrenci Apart işletmesine en yakın üniversite Karadeniz Teknik Üniversitesidir.

Kanarya Kız Öğrenci Apart Karadeniz Teknik Üniversitesine yürüme 31 dk. ve toplu taşıma ile 4 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Kanarya Kız Öğrenci Apart işletmesine ulaşmak için 0 (532) 504 22 95 telefon numarasını kullanabilirsiniz.