Zeynep Kız Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
27 Şubat 2024
%100
Kapasite: 20

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2 ve 4 kişilik odalar

Kız
Apartman
7 Senelik
2 Katlı
Site İçinde Değil
  • 12 dk.
  • 2 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Zeynep Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (282) 293 22 77
  • 0 (530) 878 48 90
Zeynep Kız Öğrenci Yurdu, 2005 yılında Edirne'de başladığı faaliyetlerine, 2015 yılında 5.şubesi olan Tekirdağ Kız Öğrenci Evi'ni de dahil etmiştir. Yurdumuz kuruluşundan itibaren, her konuda kesin kalitesini sürekli yükselterek sektörde önemli bir marka haline gelmiştir. Zeynep Kız Öğrenci Yurdu, tamamen bir aile şirketi olup, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Zeynep Kız Öğrenci Yurdu

Tekirdağ Süleymanpaşa Değirmenalti Mahallesinde yer alan Zeynep Kız Öğrenci Yurdu 1, 2 ve 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesine yürüyerek 12 dk., toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Zeynep Kız Öğrenci Yurdu toplam 20 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 2 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 7 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Tekirdağ Süleymanpaşa Değirmenalti Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (282) 293 22 77 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Zeynep Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Tekirdağ Süleymanpaşa Değirmenalti mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2 ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır.

20 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 7 Senelik bir binadır.

2 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Zeynep Kız Öğrenci Yurdu işletmesine en yakın üniversite Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesidir.

Zeynep Kız Öğrenci Yurdu Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesine yürüme 12 dk. ve toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Zeynep Kız Öğrenci Yurdu işletmesine ulaşmak için 0 (282) 293 22 77 telefon numarasını kullanabilirsiniz.