Spil Kız Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
27 Şubat 2024
%100
Kapasite: 36

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2 ve 3 kişilik odalar

Kız
Apartman
15 Senelik
4 Katlı
Site İçinde Değil
  • 1 sa.
  • 9 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Spil Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (538) 365 30 35
  • 0 (5xx) xxx xx xx
DEĞERLİ ÖĞRENCİLER VE DEĞERLİ AİLELER,


ÖNCELİKLE HEPİNİZE SAYGILARIMI SUNARIM. EN DEĞERLİ VARLIKLARIMIZ, ÜLKEMİZİN GELECEĞİ ÇOCUKLARINIZIN BİNBİR ZORLUKLA ÜNİVERSİTE HAYATINA ATILDIĞININ BİR AİLE OLARAK ELBETTE FARKINDAYIZ. GÜZEL ÜLKEMİZDE BİLİYORUZ Kİ BİR ÖĞRENCİYİ OKUTMAK KOLAY BİR OLGU DEĞİLDİR. SİZ DEĞERLİ ÖĞRENCİLERİN VE AİLELERİN BU BAĞLAMDA EN İYİ HİZMETİ ALMASI HAKKINIZDIR. BUNA KİMSE İTİRAZ EDEMEZ.


BİR ÖĞRENCİNİN ÖĞRENCİLİK HAYATINDA VERİMLİ OLABİLMESİ İÇİN YAŞADIĞI ORTAM, BARINMA HİZMETİNİ ALDIĞI ÖĞRENCİ YURDU, ARKADAŞ VE ÇEVRESİNİN ÇOK BÜYÜK ÖNEMİ VARDIR.

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞINA BAĞLI, GÜVEN VE HUZURUN HAKİM OLDUĞU YURDUMUZDA HİZMETİ EN ÜST KALİTEDE SİZ DEĞERLİ ÖĞRENCİLERE SUNMAK EN TEMEL MİSYONUMUZDUR.

BU BÜYÜK AİLEMİZE SİZLERİ DE BEKLİYORUZ. EĞİTİM HAYATINIZDA HEPİNİZE BAŞARILAR DİLERİM. SAYGILAR..

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Spil Kız Öğrenci Yurdu

Manisa Yunusemre Uncubozköy Mahallesinde yer alan Spil Kız Öğrenci Yurdu 1, 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Manisa Celal Bayar Üniversitesine yürüyerek 1 sa., toplu taşıma ile 9 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Spil Kız Öğrenci Yurdu toplam 36 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 15 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Manisa Yunusemre Uncubozköy Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (538) 365 30 35 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Spil Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Manisa Yunusemre Uncubozköy mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

36 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 15 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Spil Kız Öğrenci Yurdu işletmesine en yakın üniversite Manisa Celal Bayar Üniversitesidir.

Spil Kız Öğrenci Yurdu Manisa Celal Bayar Üniversitesine yürüme 1 sa. ve toplu taşıma ile 9 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Spil Kız Öğrenci Yurdu işletmesine ulaşmak için 0 (538) 365 30 35 telefon numarasını kullanabilirsiniz.