Akasya Kız Öğrenci Rezidansı

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
04 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 5

Kalan Yatak Sayısı

0
2 ve 3 kişilik odalar

Kız
Apartman
15 Senelik
10 Katlı
Site İçinde Değil
  • 28 dk.
  • 4 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Akasya Kız Öğrenci Rezidansı
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (236) 211 60 16
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Erkek yurdu işletmeciliği alanındaki 10 yıllık tecrübemizi kız öğrenci rezidansı projesi ile kaliteli, konforlu ve güvenli bir misyonla kız öğrencilerimizin hizmetine sunmuş bulunuyoruz.


Vizyonumuz, sıcak aile ortamı ile lüks ve samimiyetin birleştiği ferah, huzurlu ve güvenilir bir ortamda siz değerli gençlerimizin rahatlığını sağlamaktır.


Uzman kadromuzla yurt anlayışında otel standartlarını yakalayan akasya kız öğrenci rezidansı öğrencilerimizin yüksek memnuniyetini hedeflemektedir.


Velilerin 7 gün - 24 saat iletişimde bulunabileceği, evlatlarınız ile ilgili bilgi alabileceği yurt personelimiz görev almaktadır. Güven konusunda çok iddialıyız. Çünkü biz geçmişimize ve kendimize çok güveniyoruz.


Öğrencilerimizin kullandığı wc, banyo ve ortak kullanım alanları kat görevlilerimiz tarafından periyodik olarak temizlenmektedir.


Akasya kız öğrenci rezidansı herhangi bir cemaat, dernek ve vakıfa bağlı olmayan, evlatlarınızı olası rahatsızlıklarında 24 saat yalnız bırakmayan personelimizle güvenle teslim edebileceğiniz bir yurttur.


Bizler her görüşe saygı gösteren bize emanet ettiğiniz evlatlarınızı a b c diye sınıflandırmadan hepsine aynı değeri veren milletini seven vatanını seven bir anlayışa sahibiz.


Celal Bayar Üniversitesi içinde bulunan Tekno kent binasındaki Akasya Cafe Restaurant da yurdumuza aittir. Bize oradan da ulaşabilir ve kayıt yaptırabilirsiniz. Facebook adresimiz Akasya Bay Bayan Rezidans yazarak bulabilir ve bizimle ilgili daha detaylı resim bilgi ve yorumlara bakabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Akasya Kız Öğrenci Rezidansı

Manisa Yunusemre Hafsasultan Mahallesinde yer alan Akasya Kız Öğrenci Rezidansı 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Manisa Celal Bayar Üniversitesine yürüyerek 28 dk., toplu taşıma ile 4 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Akasya Kız Öğrenci Rezidansı toplam 5 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 10 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 15 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Manisa Yunusemre Hafsasultan Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (236) 211 60 16 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Akasya Kız Öğrenci Rezidansı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Manisa Yunusemre Hafsasultan mahallesinde bulunmaktadır.

2 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

5 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 15 Senelik bir binadır.

10 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Akasya Kız Öğrenci Rezidansı işletmesine en yakın üniversite Manisa Celal Bayar Üniversitesidir.

Akasya Kız Öğrenci Rezidansı Manisa Celal Bayar Üniversitesine yürüme 28 dk. ve toplu taşıma ile 4 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Akasya Kız Öğrenci Rezidansı işletmesine ulaşmak için 0 (236) 211 60 16 telefon numarasını kullanabilirsiniz.