Konaklar Kız Premium Apart

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
29 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 120

Kalan Yatak Sayısı

0
1 ve 2 kişilik odalar

Kız
Apartman
8 Senelik
4 Katlı
Site İçinde Değil
  • 17 dk.
  • 2 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Konaklar Kız Premium Apart
  • Selim Yılmaz
  • 0 (533) 627 69 43
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Eğitiminizi rahat ve huzurlu bir ortamda sürdürmek, samimi arkadaşlar edinmek, okulunuza yürüyerek 5dakika yurume mesafesindedır, vasıtasız her yere ulaşmak, güvenli ve emniyetli ve lüks bir binada oturmak, her türlü ihtiyacınızın kesintisiz olarak karşılandığı bir ortamda yaşamak istiyorsanız, Konaklar Apart Premium'a hoş geldiniz kalıtemizi apartımıza geldiğinizde daha iyi anlayacaksınız !

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Konaklar Kız Premium Apart

Trabzon Ortahisar Konaklar Mahallesinde yer alan Konaklar Kız Premium Apart 1 ve 2 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Karadeniz Teknik Üniversitesine yürüyerek 17 dk., toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Konaklar Kız Premium Apart toplam 120 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 8 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Trabzon Ortahisar Konaklar Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi Selim Yılmaz olarak kayıt edilmiştir. Apart yetkilisine 0 (533) 627 69 43 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Konaklar Kız Premium Apart Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Trabzon Ortahisar Konaklar mahallesinde bulunmaktadır.

1 ve 2 kişilik odalar bulunmaktadır.

120 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 8 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Konaklar Kız Premium Apart işletmesine en yakın üniversite Karadeniz Teknik Üniversitesidir.

Konaklar Kız Premium Apart Karadeniz Teknik Üniversitesine yürüme 17 dk. ve toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Konaklar Kız Premium Apart işletmesine ulaşmak için 0 (533) 627 69 43 telefon numarasını kullanabilirsiniz.