Doğa Kız Apart

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
31 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 300

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2 ve 3 kişilik odalar

Kız
Apartman
11 Senelik
5 Katlı
Site İçinde Değil
  • 1 sa.
  • 9 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Doğa Kız Apart
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (546) 233 14 24
  • 0 (546) 233 14 10
Karabük Doğa Kız Yurdu

Öğrencilerimizin rahatı düşünülerek

Yurt odalarımızda ortopedik bazalı yatak, her Katda banyo-wc bulunmakta, kişiye özel ahşap dolaplar, her bir öğrenci için de ayrı çalışma masası bulunmaktadır. Ayrıca merkezi sistem ile her öğrenci istediği kadar odasını ısıtabilmekte.

Yurt odalarımız, 2, 3,4 kişilik odalar halinde, öğrencilerin aynı odada bulunsalar bile birbirlerini rahatsız etmeksizin istedikleri
zaman ders çalışabilecekleri, istedikleri zaman uyuyabilecekleri biçimde tasarlanmıştır.

Yurdumuz temizlik konusunda çok duyarlıdır ve yurdun tüm kullanım alanları özel temizlik malzemeleri ile her gün kat görevlilerince temizlenmektedir. Öğrencilerimiz kendi özel eşyaları için yurdumuzda bulunan çamaşır odalarındaki tam otomatik yıkama
ünitelerinden yararlanarak bu odalarda çamaşırlarını ücretsiz ütüleme imkanına sahiptirler.

Temizlik Hizmetleri
Oda , Banyo ve WC temizlikleri her gün deneyimli personel tarafından titizlikle yapılmaktadır. Temizlik malzemelerinin tamamı
insan sağlığına ve hijyen standartlarına uyumlu ve kaliteli ürünlerden seçilmektedir. Odalarımız ithal PVC kaplı olup diğer zeminler mermer ve seramik döşelidir.

Nevresim, yorgan ve yastık temizlikleri her 15 günde bir yurt tarafından yapılmaktadır. İhtiyaç olduğu takdirde tüm nevresim takımları derhal değiştirilir.

Güvenlik Hizmetleri
Karabük Doğa Kız Öğrenci Yurdu ve Apart’nun müstakil binasının etrafı tamamen yüksek demir parmaklıklarla çevrilmiş olup, kamera
sistemi ve gece görevlisi ile son derece güvenlidir. Yangına karşı güvenlik için, yangın merdiveni, yangın söndürme hortum ve tüpleri, yangın alarm sistemi, acil çıkış armatürleri bulunmaktadır. Bu konuda personelimiz eğitime tabii tutulmaktadır.
Yurdumuzun depreme karşı dayanıklılık belgesi bulunmaktadır. Binamız yıldırımlara karşı paratoner koruma kapsam alanındadır. Ayrıca yedek su depolarımız mevcuttur.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Doğa Kız Apart

Karabük Merkez 100.yil Mahallesinde yer alan Doğa Kız Apart 1, 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Karabük Üniversitesine yürüyerek 1 sa., toplu taşıma ile 9 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Doğa Kız Apart toplam 300 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 5 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 11 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Karabük Merkez 100.yil Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (546) 233 14 24 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Doğa Kız Apart Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Karabük Merkez 100.yil mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

300 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 11 Senelik bir binadır.

5 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Doğa Kız Apart işletmesine en yakın üniversite Karabük Üniversitesidir.

Doğa Kız Apart Karabük Üniversitesine yürüme 1 sa. ve toplu taşıma ile 9 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Doğa Kız Apart işletmesine ulaşmak için 0 (546) 233 14 24 telefon numarasını kullanabilirsiniz.