0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
24 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 100

Kalan Yatak Sayısı

0
1 ve 3 kişilik odalar

Kız
Apartman
Senelik
8 Katlı
Site İçerisinde
  • 34 dk.
  • 5 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Akademia Viva
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (212) 295 40 18
  • 0 (532) 264 58 82
Mira Yurt ve Konaklama Hizmetleri A.Ş olarak 2015 yılında öğrenci yurdu faaliyetlerine başladık. Şirket olarak; öğrencilerin temiz, rahat, 5 yıldız konforunda bir öğrencilik hayatı geçirmelerini kendimize misyon edindik. Bu amaçlar doğrultusunda klasik yurtlar yerine rezidans, butik otel konforunda yaşam alanları oluşturduk.

Firmamız, Kağıthane’de 5 yıldızlı otel konsepti ile konforlu ve modern odaları, tüm detaylar düşünülerek tasarlanmış sosyal yaşam alanları ve gelişmiş güvenlik önlemleri ile hem öğrencilerine hemde ailelerini kusursuz ve huzurlu bir deneyim yaşatmayı hedeflemektedir.

5 yıldızlı otel konforunda olan Akademia Viva Kız Öğrenci Yurdu, öğrencilerin ihtiyaç duyduğu her türlü hizmeti sunmaktadır.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Akademia Viva

İstanbul Kağıthane Merkez Mahallesinde yer alan Akademia Viva 1 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan İstanbul Bilgi Üniversitesine yürüyerek 34 dk., toplu taşıma ile 5 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Akademia Viva toplam 100 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 8 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Kağıthane Merkez Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (212) 295 40 18 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Akademia Viva Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Kağıthane Merkez mahallesinde bulunmaktadır.

1 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

100 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak Senelik bir binadır.

8 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Akademia Viva işletmesine en yakın üniversite İstanbul Bilgi Üniversitesidir.

Akademia Viva İstanbul Bilgi Üniversitesine yürüme 34 dk. ve toplu taşıma ile 5 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Akademia Viva işletmesine ulaşmak için 0 (212) 295 40 18 telefon numarasını kullanabilirsiniz.