Academic House Çapa

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
25 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 170

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2, 4 ve 5 kişilik odalar

Kız
Apartman
9 Senelik
2 Katlı
Site İçinde Değil
  • 10 dk.
  • 1 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Academic House Çapa
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (212) 586 74 82
  • 0 (546) 157 57 00
İstanbul’da öğrenci olmanın en güzel, en keyifli yıllarını geçirirken, sizleri kendi evinizde gibi hissettirip, güvenilirliğimiz ve hizmet kalitemiz ile her türlü ihtiyacınıza cevap vereceğimizi temin ediyoruz. Bu süreçte siz değerleri öğrencilerimizi menfi etkilerden uzak tutarak, okullarınızda başarılarınızın sağlanması en temel ilkemizdir.
Kurduğumuz şubelerin üniversitelere yakınlığının yanı sıra, öğrencilerimizin sosyal çevre açısından da beklentilerini güvenli bir şekilde karşılayabilecek lokasyonda olması bizim için son derece önem taşımaktadır
Academic House olarak amacımız depreme dayanıklı olarak inşa edilmiş yurt binamızla her türlü güvenlik donanımı ve sürekli hijyen anlayışımızla en iyiyi sunarak Seçkin ve güler yüzlü personelimizle her yıl yüzlerce öğrenciye hizmet vermekteyiz. Öğrencilerimize evinin rahatlığını, sıcaklığını aratmayacak güvenli ve huzurlu bir aile ortamı sunmaya çalışıyoruz.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Academic House Çapa

İstanbul Fatih Şehremini Mahallesinde yer alan Academic House Çapa 1, 2, 4 ve 5 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Bezmialem Vakıf Üniversitesine yürüyerek 10 dk., toplu taşıma ile 1 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Academic House Çapa toplam 170 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 2 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 9 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Fatih Şehremini Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (212) 586 74 82 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Academic House Çapa Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Fatih Şehremini mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2, 4 ve 5 kişilik odalar bulunmaktadır.

170 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 9 Senelik bir binadır.

2 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Academic House Çapa işletmesine en yakın üniversite Bezmialem Vakıf Üniversitesidir.

Academic House Çapa Bezmialem Vakıf Üniversitesine yürüme 10 dk. ve toplu taşıma ile 1 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Academic House Çapa işletmesine ulaşmak için 0 (212) 586 74 82 telefon numarasını kullanabilirsiniz.