Furteks Kız Residence

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
28 Ekim 2022
%100
Kapasite: 50

Kalan Yatak Sayısı

0
1 kişilik odalar

Kız
Apartman
9 Senelik
4 Katlı
Site İçinde Değil
  • 12 dk.
  • 2 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Furteks Kız Residence
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (342) 360 76 66
  • 0 (532) 321 52 45
Bayanlara özel aile ortamı bulabileceğiniz hiçbir kurum,vakıf ve derneğe bağlı olmayan özel kız öğrenci yurdudur. Furteks Furkan Tekstil İnşaat Turizm San. Ve Tic. Ltd. Şti. firmasınca gerçekleştirilen projedir. 1997 yılından bu yana Furteks Furkan Tekstil İnşaat Turizm San. Ve Tic. Ltd. Şti. firması open-end iplik imalatı - ticareti , halı çözgülük ithalatı ve Dyo Boya, Filli Boya, Fawori Boya bayiliği ve inşaat alanında faaliyet göstermektedir. Konaklama alanında yıllarca tecrübe edinmiş ve bu doğrultuda Gaziantep'teki kız öğrencilere temiz, güvenli ve konforlu hizmet vermekteyiz. Bahçeli lüks rezidansımızı görmeden karar vermeyin !

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Furteks Kız Residence

Gaziantep Şahinbey Güneykent Mahallesinde yer alan Furteks Kız Residence 1 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Gaziantep Üniversitesine yürüyerek 12 dk., toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Furteks Kız Residence toplam 50 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 9 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Gaziantep Şahinbey Güneykent Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (342) 360 76 66 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Furteks Kız Residence Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Gaziantep Şahinbey Güneykent mahallesinde bulunmaktadır.

1 kişilik odalar bulunmaktadır.

50 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 9 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Furteks Kız Residence işletmesine en yakın üniversite Gaziantep Üniversitesidir.

Furteks Kız Residence Gaziantep Üniversitesine yürüme 12 dk. ve toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Furteks Kız Residence işletmesine ulaşmak için 0 (342) 360 76 66 telefon numarasını kullanabilirsiniz.