D'ream Kız Apart

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
19 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 3

Kalan Yatak Sayısı

0
1 ve 2 kişilik odalar

Kız
Apartman
10 Senelik
4 Katlı
Site İçinde Değil
  • 11 dk.
  • 2 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • D'ream Kız Apart
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (549) 781 54 26
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Rahat ve huzurlu bir ortamda yaşamınızı sürdürmek, samimi arkadaşlar edinmek, apartınıza yürüyerek gitmek, vasıtasız her yere ulaşmak, güvenli, emniyetli ve lüks bir binada oturmak, her türlü ihtiyacınızın kesintisiz olarak karşılandığı bir ortamda yaşamak istiyorsanız, D'ream Kız Apart’ı tam aradığınız yer!Yeni deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen yeni bina, yüksek kaliteli malzeme, standartların çok üstünde inşa edilmiş çağdaş ve modern tasarım ürünü mobilyalarla döşenmiş mekanlar, Her dairede duman ve doğal gaz detektörleri, merkezi yangın alarm sistemi, Girişte 24 saat güvenlik görevlisi, Güler yüzlü aile sıcaklığında tecrübeli personel, 32 adet güvenlik kamerasıyla, bina ortak alanları ile bina dışındaki hareketliliğin kayıt altına alınması gibi hizmetlerimizle güvenli ve kaliteli öğrenci yaşamının merkezi.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

D'ream Kız Apart

Eskişehir Tepebaşı Yenibağlar Mahallesinde yer alan D'ream Kız Apart 1 ve 2 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Anadolu Üniversitesine yürüyerek 11 dk., toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan D'ream Kız Apart toplam 3 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 10 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Eskişehir Tepebaşı Yenibağlar Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (549) 781 54 26 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

D'ream Kız Apart Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Eskişehir Tepebaşı Yenibağlar mahallesinde bulunmaktadır.

1 ve 2 kişilik odalar bulunmaktadır.

3 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 10 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

D'ream Kız Apart işletmesine en yakın üniversite Anadolu Üniversitesidir.

D'ream Kız Apart Anadolu Üniversitesine yürüme 11 dk. ve toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

D'ream Kız Apart işletmesine ulaşmak için 0 (549) 781 54 26 telefon numarasını kullanabilirsiniz.