Emsa Plus Kız Pansiyon

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
30 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 180

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2 ve 3 kişilik odalar

Kız
Apartman
9 Senelik
2 Katlı
Site İçinde Değil
  • 2 sa.
  • 16 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Emsa Plus Kız Pansiyon
  • Ersoy KADEM
  • 0 (380) 523 84 85
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Düzce Emsa Plus Kız Pansiyonumuz çoban kavşağına 200 metre mesafede olup şehir merkezlidir. Ayrıca 2009-2010 yıllarında deprem yönetmeliğine uygun bir şekilde yapılan doğalgaz ısıtma sistemli modern bir binadır.


Pansiyonumuz prensipli , deneyimli ve güvenli kadrosu ile hizmet vermektedir.Düzcenin en iyi pansiyonlarından biri olan Emsa Plus pansiyon içinde TV si müstakil wc ve banyosu olan ayrıca müstakil baza, gardırop ve çalışma masası bulunan odalarımız tek kişilik, çift kişilik ve üç kişilik olmak üzere düzenlenmiştir...


Zengin menü sabah kahvaltısı , Dört çeşit akşam yemeği, Kantin - Kafe hizmeti, Sıcak su, Odalarda wireless internet, Etüt (okuma) salonları, Mini kütüphane, Dinlenme salonları, 24 saat bina içi ve dışanda kameralı güvenlik sistemi, Çamaşırhane ve ütü odası mevcut olup lüks hizmet vermektedir...


Pansiyonumuz Düzce Merkezli (çoban kavşağı)olup Düzce Üniversitesine 5.5 km mesafededir. Düzce M.Y.O.na yürüme mesafededir...

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Emsa Plus Kız Pansiyon

Düzce Merkez Karaca Mahallesinde yer alan Emsa Plus Kız Pansiyon 1, 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Düzce Üniversitesine yürüyerek 2 sa., toplu taşıma ile 16 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Emsa Plus Kız Pansiyon toplam 180 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 2 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 9 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Düzce Merkez Karaca Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi Ersoy KADEM olarak kayıt edilmiştir. Apart yetkilisine 0 (380) 523 84 85 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Emsa Plus Kız Pansiyon Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Düzce Merkez Karaca mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

180 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 9 Senelik bir binadır.

2 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Emsa Plus Kız Pansiyon işletmesine en yakın üniversite Düzce Üniversitesidir.

Emsa Plus Kız Pansiyon Düzce Üniversitesine yürüme 2 sa. ve toplu taşıma ile 16 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Emsa Plus Kız Pansiyon işletmesine ulaşmak için 0 (380) 523 84 85 telefon numarasını kullanabilirsiniz.