İnsan Vakfı Kayapınar Erkek Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
02 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 3

Kalan Yatak Sayısı

0
3 kişilik odalar

Kız
Apartman
20 Senelik
4 Katlı
Site İçinde Değil
  • 2 sa.
  • 14 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • İnsan Vakfı Kayapınar Erkek Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (412) 237 19 08
  • 0 (5xx) xxx xx xx
İnsan ve Medeniyet Hareketi çatısı altındaki en eski kurum olan İnsan Vakfı, Bahariye Mevlevihane’sinde faaliyetlerini sürdürmektedir.


İnsan Vakfı, 1999 yılında yaşanan Marmara Depremi’nin yaralarını sarmak için Adapazarı’nda bir aş evi kurarak 10 ay boyunca– 8000 kişilik kesintisiz yemek üretim ve dağıtım hizmetini sürdürdü. Deprem sonrası Adapazarı depremzedelerinin her daim yanında olan vakfımız, depremde mağdur olan insanımız için birçok yardım kampanyası düzenledi.


2011 yılında Van Depremi’nden sonra Van Erciş’te açılan aş evinde 60 gün – 2 öğün- 500 kişilik yemek dağıtarak ihtiyaç sahibi kimselerin gönlünde unutulmaz izler bıraktı.


Suriye’de başlayan iç savaşın ardından “Kardeşlik Bedel İster” şiarıyla hareket eden İnsan Vakfı, savaş mağduru Suriyeli kardeşlerimiz için defalarca yardım kampanyası düzenleyerek topladığı yardımları bizzat Suriye’nin içlerine kendi elleriyle ulaştırdı. Sosyal sorumluluk projelerinin yanında eğitim alanında hizmet vermeyi asli görevi olarak gören İnsan Vakfı, bu yıl 200’ü misafir yabancı öğrenci olmak üzere toplam 1.200 üniversite öğrencisine aylık eğitim bursu verdi. İnsan Vakfı'nın Türkiye Genelinde toplamda 18 ilde 40 öğrenci yurdu bulunmaktır.


İnsan Vakfı, üniversite gençliğine her anlamda destek olmak için açtığı öğrenci evlerinde şehir dışından gelen gençlerimize kendi medeniyet değerlerimize uygun barınma imkânı sağlıyor. Eğitim alanında ihtisaslaşmayı ilke edinen vakfımız İnsan Vakfı Eğitim Merkezi (İVEM) sayesinde birçok eğitim projesi hazırladı. Şu an devam etmekte olan İVEM eğitim kürsülerinde yüzlerce öğrenci eğitim alıyor. Eğitim Kürsülerinde İslami ilimlerden sosyal bilimlere, dil bilimlerinden eğitim bilimlerine kadar nitelikli insan yetiştirmek için eğitim faaliyetleri düzenleniyor.


İnsan Vakfı, ihtiyaç sahibi kimselerin derdine derman olmak için çıkmış olduğu 25 yıllık kutlu yürüyüşünü sürdürüyor.Yurdumuzda


· Kişisel Dolap· 7/24 Wifi· 7/24 Sıcak Su· TV - Uydu· Kahvaltı, Akşam Yemeği· Dinlenme Odası· Mescit· Çamaşırhane· Valiz Odası· Kütüphane· Etüt Salonu

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

İnsan Vakfı Kayapınar Erkek Öğrenci Yurdu

Diyarbakır Kayapınar Huzurevleri Mahallesinde yer alan İnsan Vakfı Kayapınar Erkek Öğrenci Yurdu 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Dicle Üniversitesine yürüyerek 2 sa., toplu taşıma ile 14 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan İnsan Vakfı Kayapınar Erkek Öğrenci Yurdu toplam 3 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 20 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Diyarbakır Kayapınar Huzurevleri Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (412) 237 19 08 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

İnsan Vakfı Kayapınar Erkek Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Diyarbakır Kayapınar Huzurevleri mahallesinde bulunmaktadır.

3 kişilik odalar bulunmaktadır.

3 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 20 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

İnsan Vakfı Kayapınar Erkek Öğrenci Yurdu işletmesine en yakın üniversite Dicle Üniversitesidir.

İnsan Vakfı Kayapınar Erkek Öğrenci Yurdu Dicle Üniversitesine yürüme 2 sa. ve toplu taşıma ile 14 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

İnsan Vakfı Kayapınar Erkek Öğrenci Yurdu işletmesine ulaşmak için 0 (412) 237 19 08 telefon numarasını kullanabilirsiniz.