Büyükçekmece Kız Öğrenci Evi

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
27 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 180

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 3 ve 5 kişilik odalar

Kız
Apartman
7 Senelik
3 Katlı
Site İçinde Değil
  • 2 sa.
  • 19 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Büyükçekmece Kız Öğrenci Evi
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (212) 881 11 29
  • 0 (530) 505 64 22
Evinizin rahatlığını ve sıcaklığını aratmayacak Büyükçekmece Kız Öğrenci Evi, Büyükçekmece sahilde bulunan tek kişilik, üç kişilk ve beş kişilik kaliteli ve konforlu odalarda, öğrencilerimizin güvenli ve huzurlu bir şekilde konaklama ihtiyacını sağlıyoruz.

Her odamızda, öğrencilerimizin rahatlığını sağlamak amacı ile Ankastre Mutfak, Özel Banyo, Çamaşır makinesi, ütü Masası, çalışma masası, özel giysi dolabı ve bazalı yataklarımız standart olarak sunulmaktadır.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Büyükçekmece Kız Öğrenci Evi

İstanbul Büyükçekmece Fatih Mahallesinde yer alan Büyükçekmece Kız Öğrenci Evi 1, 3 ve 5 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan İstanbul Esenyurt Üniversitesine yürüyerek 2 sa., toplu taşıma ile 19 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Büyükçekmece Kız Öğrenci Evi toplam 180 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 3 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 7 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Büyükçekmece Fatih Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (212) 881 11 29 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Büyükçekmece Kız Öğrenci Evi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Büyükçekmece Fatih mahallesinde bulunmaktadır.

1, 3 ve 5 kişilik odalar bulunmaktadır.

180 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 7 Senelik bir binadır.

3 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Büyükçekmece Kız Öğrenci Evi işletmesine en yakın üniversite İstanbul Esenyurt Üniversitesidir.

Büyükçekmece Kız Öğrenci Evi İstanbul Esenyurt Üniversitesine yürüme 2 sa. ve toplu taşıma ile 19 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Büyükçekmece Kız Öğrenci Evi işletmesine ulaşmak için 0 (212) 881 11 29 telefon numarasını kullanabilirsiniz.