Akın Kız Apartları

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
01 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 1

Kalan Yatak Sayısı

0
1 kişilik odalar

Kız
Apartman
20 Senelik
5 Katlı
Site İçerisinde
  • 35 dk.
  • 5 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Akın Kız Apartları
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (532) 212 56 44
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Bir aile işletmesi olarak 2006 yılında faaliyete geçen Akın Kız Öğrenci Yurdu yuvanızın sıcaklığını aratmayacak şekilde inşa ve dizayn edilmiştir. Öncelikli hedefimiz rahat bir ders çalışma ve yaşama ortamı yaratmaktır.


Akın kız öğrenci yurdundan kampüse ulaşım yürüyerek 15 dakika, dolmuş ile 5 dakika’da mümkündür. Alışveriş, gıda, gezi, sağlık merkezleri binamıza yakındır.


Binamız deprem yönetmeliliğine uygun inşa edilmiş olup, sadece 4 katlıdır. Asansör ve yangın merdiveni mevcuttur. Merdiven sahanlıkları geniştir ve orta sahanlıkta oturma grubu oluşturulmuştur. Merdivenlerimizin binanın dışına bakan yönü; PVC doğrama gümüş reflekte ısıcamlı olarak dizayn edilmiştir. Merdiven sahanlıklarında kalorifer petekleri mevcuttur. Çatının üzeri su ve ısı yalıtım malzemesi ile kaplanmıştır. Binamızın dışı mantolama ile kaplanmış olup sıcak ve soğuktan korunmuştur. Isınma sistemimiz merkezi kaloriferlidir. Her dairede elektrikli termosifon mevcuttur.


Elektrik kesilmelerine tedbir olarak, tüm binaya yetecek kadar elektrik üretebilen otomatik jeneratör mevcuttur.


Su kesilmelerine tedbir olarak su deposu ve otomatik hidrofor sistemi mevcuttur. Ayrıca Büyük Şehir Belediyesi şebeke suyu kullanılmasına rağmen bina girişimizde suyu temizleyen ve tamamen sağlıklı, içilebilir hale getiren su arıtma sistemi kurulmuştur.


Yangın tedbiri olarak büyük su depoları, otomatik hidrafor sistemi ile katlarda yangın hatları, dolapları, her dairede duman ve gaz dedektörleri, acil çıkış koridorundan sonra yönetmeliğe uygun yangın merdiveni mevcuttur.


Binamız 365 gün, 24 saat güvenlik görevlisi ve güvenlik kameraları ile korunmaktadır. Görükle’de güvenli ve rahat bir şekilde yaşanabilecek en güzel, en nezih kız öğrenci yurdu olduğumuzu iddia ediyoruz. Binamızı ve özelliklerimizi gelip görmeden karar vermemeniz dileği ile…

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Akın Kız Apartları

Bursa Nilüfer Görükle Mahallesinde yer alan Akın Kız Apartları 1 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Bursa Uludağ Üniversitesine yürüyerek 35 dk., toplu taşıma ile 5 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Akın Kız Apartları toplam 1 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 5 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 20 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Bursa Nilüfer Görükle Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (532) 212 56 44 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Akın Kız Apartları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bursa Nilüfer Görükle mahallesinde bulunmaktadır.

1 kişilik odalar bulunmaktadır.

1 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 20 Senelik bir binadır.

5 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Akın Kız Apartları işletmesine en yakın üniversite Bursa Uludağ Üniversitesidir.

Akın Kız Apartları Bursa Uludağ Üniversitesine yürüme 35 dk. ve toplu taşıma ile 5 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Akın Kız Apartları işletmesine ulaşmak için 0 (532) 212 56 44 telefon numarasını kullanabilirsiniz.