Nazarhan Kız Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
28 Şubat 2024
%100
Kapasite: 21

Kalan Yatak Sayısı

0
1 ve 2 kişilik odalar

Kız
Apartman
23 Senelik
4 Katlı
Site İçinde Değil
  • 31 dk.
  • 4 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Nazarhan Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (266) 221 63 05
  • 0 (554) 446 23 85
Nazarhan Residence Kız Öğrenci Evi & Apart olarak hizmet kalitemizi üstün tutmaktayız. Apartımız özel yönetim ile idare edilmektedir. Özel tek kişilik ve çift kişilik odalardan oluşan apart bir çok ayrıcalık ile donatılmıştır. Odalar soğuk ve sıcağa karşı ve özellikle ses yalıtımında ön plana çıkmaktadır. Genel temizlik ve hijyen apart genelinde tarafımızca yapılmaktadır.

Her odada da öğrenciye özel çalışma masası, kilitli dolap, sandalye ve yatak bulunmaktadır. Ayrıca odaların tümünde mutfak mevcuttur ve mutfak malzemeleri ile dilediğiniz gibi yeme ve içme ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Tüm odalarımızda 7 gün 24 saat sıcak su ve sınırsız internet bulunmaktadır. Ayrıca odalara özel buzdolabı, ocak, televizyon, uydu, ve çamaşır dolabı mevcuttur. Apartın her bölümü doğalgaz sistemi ile ısıtılmaktadır. Tek kişilik odalarımızda balkon mevcuttur.

Apartımızın güvenliği ve kuralları belirlenmiştir. Gece görüşlü Ip kamera sistemi ile apart giriş çıkışı, koridorlar, merdivenler ve katlar izlenmektedir. Apart girişi kartlı ve şifreli geçiş sistem ile sağlanmaktadır. Özellikle geceleri apartın güvenliği için bekçi bulunmaktadır. Apartımız gece ve gündüz korunmaktadır. Apartımız diğer apart ve öğrenci evlerinden konforlu, ekonomik ve kalitelidir.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Nazarhan Kız Öğrenci Yurdu

Balıkesir Altıeylül Kasaplar Mahallesinde yer alan Nazarhan Kız Öğrenci Yurdu 1 ve 2 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Balıkesir Üniversitesine yürüyerek 31 dk., toplu taşıma ile 4 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Nazarhan Kız Öğrenci Yurdu toplam 21 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 23 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Balıkesir Altıeylül Kasaplar Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (266) 221 63 05 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Nazarhan Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Balıkesir Altıeylül Kasaplar mahallesinde bulunmaktadır.

1 ve 2 kişilik odalar bulunmaktadır.

21 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 23 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Nazarhan Kız Öğrenci Yurdu işletmesine en yakın üniversite Balıkesir Üniversitesidir.

Nazarhan Kız Öğrenci Yurdu Balıkesir Üniversitesine yürüme 31 dk. ve toplu taşıma ile 4 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Nazarhan Kız Öğrenci Yurdu işletmesine ulaşmak için 0 (266) 221 63 05 telefon numarasını kullanabilirsiniz.