Mimoza Kız Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
25 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 120

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2 ve 3 kişilik odalar

Kız
Apartman
7 Senelik
5 Katlı
Site İçerisinde
  • 14 dk.
  • 2 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Mimoza Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (553) 813 30 07
  • 0 (536) 439 45 80
Mimoza Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu Bir Öğretmenler Kuruluşudur!
2017 yılında tamamlanmış, yeni deprem yönetmeliğine uygun otel konforunda olan yurt binamız İstanbul Ataşehir’de hizmet vermektedir. Bir öğretmenler kuruluşu olan Mimoza Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu, bina özellikleri, yönetim ve personelinin disiplinli ve güler yüzlü hizmet anlayışı, İstanbul Anadolu yakasındaki tüm üniversitelere ve toplu ulaşım noktalarına yakınlığıyla siz üniversiteliler için en doğru seçim olacaktır.

Neden Mimoza Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu?
Çünkü biz; Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, milli ve manevi değerlerinden ödün vermeyen eğitim ve hizmet anlayışımızla, yurdumuzda konaklayan tüm öğrencilerimizin öncelikle güven, saygı ve aile sıcaklığını hissetmelerini amaçlamaktayız.

Hedefimiz; öğrencilerimizin tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurularak planlanmış odalar, sosyal faaliyet alanları, her yıl kendimizi daha da geliştirerek, çözüm odaklı bir işletme anlayışı ile yolumuza devam etmektir.

Mimoza Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu, MEB’e bağlı özel bir kurumdur. Yurdumuz; hiçbir vakıf, siyasi parti, kurum, kuruluş, dernek, cemiyet ve cemaate bağlı değildir.

Öğrencilerimize evinin rahatlığını ve sıcaklığını aratmayacak, güvenli ve huzurlu bir aile ortamı sunmaya çalışmaktayız.

Eğer bu aileye dahil olmak istiyorsanız sizi de Mimoza Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu’na bekliyoruz.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Mimoza Kız Öğrenci Yurdu

İstanbul Ataşehir Küçükbakkalköy Mahallesinde yer alan Mimoza Kız Öğrenci Yurdu 1, 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Acıbadem Üniversitesine yürüyerek 14 dk., toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Mimoza Kız Öğrenci Yurdu toplam 120 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 5 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 7 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Ataşehir Küçükbakkalköy Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (553) 813 30 07 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Mimoza Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Ataşehir Küçükbakkalköy mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

120 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 7 Senelik bir binadır.

5 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Mimoza Kız Öğrenci Yurdu işletmesine en yakın üniversite Acıbadem Üniversitesidir.

Mimoza Kız Öğrenci Yurdu Acıbadem Üniversitesine yürüme 14 dk. ve toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Mimoza Kız Öğrenci Yurdu işletmesine ulaşmak için 0 (553) 813 30 07 telefon numarasını kullanabilirsiniz.