Mine Kız Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
26 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 6

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2 ve 3 kişilik odalar

Kız
Apartman
15 Senelik
4 Katlı
Site İçerisinde
  • 26 dk.
  • 4 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Mine Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (312) 222 10 66
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Ankara Özel Mine Kız Yurdu ile yenilenmiş binamızda kurumsal kaliteden ödün vermeksizin otel konforunda ve evinizin sıcaklığında konaklama hizmeti vermekteyiz.


Kız Öğrenci Yurdumuz T.C. Milli Eğitim Bakanlığı' na bağlı olarak çalışmakta, Bakanlığın yönetmelik ve tebliğlerine göre yönetilmektedir.


Yurtlarımız; özel öğrenci yurtları arasında, toplamda Ankara' nın en yüksek öğrenci kapasitesine sahip, yurdu olmakla beraber, çağdaş yönetim tarzıyla 2004 yılından itibaren hizmet vermektedir. Bünyesinde Mine 1 Kız Öğrenci Yurdu, Mine 2 Kız Öğrenci Yurdu ve Kuzey Erkek Öğrenci Yurdu bulunmaktadır.Ankara' nın en çok tercih edilen Yurtlarımızda, Üniversitelere kolay ulaşım imkanı, 7/24 gece görüşlü kamera ile özel güvenlik hizmeti, Tüm odalarda dahili telefon, Ortopedik özellikli yataklar, Hafta içi her gün oda temizliği ve haftalık nevresim değiştirme hizmeti, İnternet, fotokopi, printer ve faks hizmeti, Dinlenme salonlarında dev ekran Lcd Tv, kablolu yayın, vcd, dvd imkanı, Etüd salonu, Fitness ve spor salonu ve masa tenisi...Yurt idaresi tarafından hazırlanan sosyal ve kültürel faaliyetler, Profesyonel ve güler yüzlü personel ile hizmet, Tam teçhizatlı revir, Asansör, Özel ısı ve ses yalıtımlı pencereler,Kolay alev almayan ve hijyenik maddelerden yapılmış oda zeminleri, M.E.B. tarafından istenilen depreme dayanıklılık raporu, otopark, Jeneratör, paratoner ve su deposu ile evinizin sıcaklığını ve konforunu aratmayacak, gözünüzü arkada bırakmayacak yaşam alanları...


Şubeler :

1. Şube: 8. Cadde 30 Sk. ( Eski 58. Sk.) No: 31 Çankaya - Ankara

2. Şube: 7. Cadde 46. Sk. (Eski 35) No: 47 Bahçelievler Merkez - Ankara

3. Şube: 8. Cadde 3. Sk. (Aşti Metrosuna 50 m. Mesafede) Emek - Ankara

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Mine Kız Öğrenci Yurdu

Ankara Çankaya Emek Mahallesinde yer alan Mine Kız Öğrenci Yurdu 1, 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesine yürüyerek 26 dk., toplu taşıma ile 4 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Mine Kız Öğrenci Yurdu toplam 6 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 15 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Ankara Çankaya Emek Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (312) 222 10 66 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Mine Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ankara Çankaya Emek mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

6 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 15 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Mine Kız Öğrenci Yurdu işletmesine en yakın üniversite TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesidir.

Mine Kız Öğrenci Yurdu TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesine yürüme 26 dk. ve toplu taşıma ile 4 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Mine Kız Öğrenci Yurdu işletmesine ulaşmak için 0 (312) 222 10 66 telefon numarasını kullanabilirsiniz.