Kırlangıç Kız Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
26 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 16

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2, 3, 4 ve 6 kişilik odalar

Kız
Apartman
15 Senelik
5 Katlı
Site İçerisinde
  • 28 dk.
  • 4 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Kırlangıç Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (312) 213 32 32
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Kurumumuz M.E.B yönetmeliklerine uygun olarak düzenlenerek hazırlanmış ve deneyimli kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.


Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı çağdaş, modern anlayışı ile aile ortamı yaşatmayı ve eğitim öğreniminize katkıda bulunmayı hedef belirlemiştir.


Yurdumuzda sorumlu idari personellerimiz 24 saat hizmet vermekte sabah açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği servisi yapılmaktadır. Binamızda 24 saat sıcak su ve sınırsız internet hizmetleri ile konforunuz için ihtiyacınız olan her şey göz önünde bulundurulmuştur. Yurdumuz Ankara’ nın her yerine rahatlıkla ulaşım sağlayabileceğiniz merkezi ve nezih bir semt olan Emek’ te yer almaktadır.


Gayemiz Ankara’ ya diğer illerden gelen kız öğrencilerine güvenli ve konforlu bir yurt hizmeti sunarken aynı zamanda sıcak ve samimi bir aile ortamı yaratmaktır. Kırlangıç Kız Öğrenci Yurdu öğrenim döneminiz boyunca ihtiyacınız olabilecek her şey düşünülerek donatılmıştır.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Kırlangıç Kız Öğrenci Yurdu

Ankara Çankaya Emek Mahallesinde yer alan Kırlangıç Kız Öğrenci Yurdu 1, 2, 3, 4 ve 6 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesine yürüyerek 28 dk., toplu taşıma ile 4 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Kırlangıç Kız Öğrenci Yurdu toplam 16 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 5 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 15 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Ankara Çankaya Emek Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (312) 213 32 32 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kırlangıç Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ankara Çankaya Emek mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2, 3, 4 ve 6 kişilik odalar bulunmaktadır.

16 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 15 Senelik bir binadır.

5 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Kırlangıç Kız Öğrenci Yurdu işletmesine en yakın üniversite TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesidir.

Kırlangıç Kız Öğrenci Yurdu TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesine yürüme 28 dk. ve toplu taşıma ile 4 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Kırlangıç Kız Öğrenci Yurdu işletmesine ulaşmak için 0 (312) 213 32 32 telefon numarasını kullanabilirsiniz.