Şimal Kız Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
27 Şubat 2024
%100
Kapasite: 27

Kalan Yatak Sayısı

0
1 ve 2 kişilik odalar

Kız
Apartman
4 Senelik
3 Katlı
Site İçinde Değil
  • 21 dk.
  • 3 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Şimal Kız Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (312) 577 84 44
  • 0 (535) 663 33 19
Üniversitelere yakınlığı ile bilinen, öğrencilerin uğrak adresi ve tabi ki Ankara'nın en gözde semti olan Emek Mahallesi'nde kurulan butik yurdumuz "Özel Şimal Kız Öğrenci Yurdu" ile sizlere lüks ve kaliteli bir barınma hizmeti sunuyoruz.

Şimal Kız Öğrenci Yurdu olarak öğrencilerin yaşam kalitelerini ve verimliliğini arttıran bir çok hizmeti sağlıyor, yönetiyor ve sunuyoruz. Kızlarımıza değer veriyor, onlarla hayaller kuruyor ve bunun için var gücümüzle çalışıyoruz.

Ankara Emek' de kız öğrenci yurtları arasında en iyi kız yurdu olan Şimal Kız Öğrenci Yurdu herşeyiyle sizin konforunuz için tasarlanmıştır.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Şimal Kız Yurdu

Ankara Çankaya Emek Mahallesinde yer alan Şimal Kız Yurdu 1 ve 2 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Gazi Üniversitesine yürüyerek 21 dk., toplu taşıma ile 3 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Şimal Kız Yurdu toplam 27 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 3 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 4 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Ankara Çankaya Emek Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (312) 577 84 44 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Şimal Kız Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ankara Çankaya Emek mahallesinde bulunmaktadır.

1 ve 2 kişilik odalar bulunmaktadır.

27 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 4 Senelik bir binadır.

3 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Şimal Kız Yurdu işletmesine en yakın üniversite Gazi Üniversitesidir.

Şimal Kız Yurdu Gazi Üniversitesine yürüme 21 dk. ve toplu taşıma ile 3 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Şimal Kız Yurdu işletmesine ulaşmak için 0 (312) 577 84 44 telefon numarasını kullanabilirsiniz.