Academic House Kadıköy

0
0 yorum
Fiyat bilgisi apart tarafından paylaşılmamış
25 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 132

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2, 3, 4 ve 5 kişilik odalar

Kız
Apartman
11 Senelik
4 Katlı
Site İçinde Değil
  • 36 dk.
  • 5 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Academic House Kadıköy
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (216) 700 16 00
  • 0 (506) 457 61 62
İstanbul’da öğrenci olmanın en güzel, en keyifli yıllarını geçirirken, sizleri kendi evinizde gibi hissettirip, güvenilirliğimiz ve hizmet kalitemiz ile her türlü ihtiyacınıza cevap vereceğimizi temin ediyoruz. Bu süreçte siz değerleri öğrencilerimizi menfi etkilerden uzak tutarak, okullarınızda başarılarınızın sağlanması en temel ilkemizdir.
Kurduğumuz şubelerin üniversitelere yakınlığının yanı sıra, öğrencilerimizin sosyal çevre açısından da beklentilerini güvenli bir şekilde karşılayabilecek lokasyonda olması bizim için son derece önem taşımaktadır
Academic House olarak amacımız depreme dayanıklı olarak inşa edilmiş yurt binamızla her türlü güvenlik donanımı ve sürekli hijyen anlayışımızla en iyiyi sunarak Seçkin ve güler yüzlü personelimizle her yıl yüzlerce öğrenciye hizmet vermekteyiz. Öğrencilerimize evinin rahatlığını, sıcaklığını aratmayacak güvenli ve huzurlu bir aile ortamı sunmaya çalışıyoruz.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu apart ile ilgili henüz yorum yok

Academic House Kadıköy

İstanbul Kadıköy Caferağa Mahallesinde yer alan Academic House Kadıköy 1, 2, 3, 4 ve 5 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu aparta en yakın konumda bulunan Marmara Üniversitesine yürüyerek 36 dk., toplu taşıma ile 5 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci apartı olarak hizmet vermekte olan Academic House Kadıköy toplam 132 yatak kapasitesine sahip olan özel apart işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 11 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu apart tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Kadıköy Caferağa Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci apartının yetkilisi henüz apart tarafından paylaşılmamıştır. Apart yetkilisine 0 (216) 700 16 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Academic House Kadıköy Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Kadıköy Caferağa mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2, 3, 4 ve 5 kişilik odalar bulunmaktadır.

132 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 11 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Academic House Kadıköy işletmesine en yakın üniversite Marmara Üniversitesidir.

Academic House Kadıköy Marmara Üniversitesine yürüme 36 dk. ve toplu taşıma ile 5 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Academic House Kadıköy işletmesine ulaşmak için 0 (216) 700 16 00 telefon numarasını kullanabilirsiniz.