Onka Kız Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
05 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 960

Kalan Yatak Sayısı

0
3, 4 ve 5 kişilik odalar

Kız
Apartman
16 Senelik
6 Katlı
Site İçinde Değil
  • 5 dk.
  • 1 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Onka Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (372) 210 06 06
  • 0 (544) 210 07 06
ONKA Yurtları Zonguldak’ta hizmet vermektedir. 2012 yılında Zonguldak Kız Apartını açmış, 2013 yılında Zonguldak Kız Yurtlarını açmıştır.

Öğrencilerimize evinde hissettiği huzur ve mutluluğu yaşatarak onların başarılarına katkıda bulunmak en önemli değerimizdir. ONKA Yurtları idari kadrosu; profesyonel, konusunda deneyimli, güler yüzlü ve yurt yönetim tecrübesi ile öğrenci ve velilere son derece mükemmel bir hizmet vermektedir. Verimliliği arttırmak amacı ile öğrencilerimizin istek ve beklentileri üzerine yoğunlaşarak çalışmalarımıza yön verilmektedir.

Yurtlar üniversite öğrencilerine yöneliktir. Tüm çalışanlarının hizmet paydaşları olan öğrencilere ve öğrenci velilerine yardımcı olma, sorunlarını çözme ve güler yüzlü hizmet verme, ilkelerini özümsemiş olması, hizmet etme heyecanımız ile birleşince ONKA hizmet kalitesini ortaya çıkarmıştır.

Bu başarı hikayesinin adı “ONKA HİZMET KALİTESİDİR”.

Bu hizmet anlayışının sürekliliği de “ONKA MARKASINI” oluşturmuştur.

Hep iyiye, güzele ve doğruya olan yürüyüşümüzü birlikte sürdürmeye devam edeceğiz…

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Onka Kız Öğrenci Yurdu

Zonguldak Merkez Terakki Mahallesinde yer alan Onka Kız Öğrenci Yurdu 3, 4 ve 5 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesine yürüyerek 5 dk., toplu taşıma ile 1 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Onka Kız Öğrenci Yurdu toplam 960 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 6 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 16 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Zonguldak Merkez Terakki Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (372) 210 06 06 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Onka Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Zonguldak Merkez Terakki mahallesinde bulunmaktadır.

3, 4 ve 5 kişilik odalar bulunmaktadır.

960 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 16 Senelik bir binadır.

6 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Onka Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesidir.

Onka Kız Öğrenci Yurdu Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesine yürüme 5 dk. ve toplu taşıma ile 1 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Onka Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (372) 210 06 06 telefon numarasını kullanabilirsiniz.