Koza Kız Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
05 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 400

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar

Kız
Apartman
9 Senelik
4 Katlı
Site İçinde Değil
  • 1 sa.
  • 9 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Koza Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (372) 266 90 90
  • 0 (554) 882 99 77
Özel Koza Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu, 2011 yılından beri Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı, öğrencilerine deneyimli ve güler yüzlü yaklaşımı sayesinde kendilerini daha güvenli, daha huzurlu bir aile ortamında hissetmelerini sağlamak için çalışmaktadır.

Kaliteli yaşam biçimini benimseyen Zonguldak Koza Kız Yurdu, standartların üstünde bir hizmet sağlamak için sürekli değişen, yenilenen ve öğrencilerin memnuniyetini sürdürmek üzere canla başla çalışan profesyonel kadrosu ile yüksek kalitede yurt hizmeti vererek sektörde emin ve kararlı adımlarla yükselmeye devam etmektedir.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Koza Kız Öğrenci Yurdu

Zonguldak Merkez 19 Mayıs Mahallesinde yer alan Koza Kız Öğrenci Yurdu 1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesine yürüyerek 1 sa., toplu taşıma ile 9 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Koza Kız Öğrenci Yurdu toplam 400 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 9 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Zonguldak Merkez 19 Mayıs Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (372) 266 90 90 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Koza Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Zonguldak Merkez 19 Mayıs mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır.

400 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 9 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Koza Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesidir.

Koza Kız Öğrenci Yurdu Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesine yürüme 1 sa. ve toplu taşıma ile 9 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Koza Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (372) 266 90 90 telefon numarasını kullanabilirsiniz.