Üniyurt Zonguldak

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
04 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 1000

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar

Erkek Ve Kız
İkiz Apartman
8 Senelik
9 Katlı
Site İçerisinde
  • 1 sa.
  • 10 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Üniyurt Zonguldak
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (372) 222 10 10
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Üniyurt Zonguldak’tan merhaba!Üniversite öğrencileri için ideal yaşam alanları oluşturmak üzere ilk özel yurdumuzu 10 yıl önce hayata geçirdik. On yıl içinde Afyon, İzmir, Sakarya ve Zonguldak'taki yurtlarımızda 30.000'den fazla öğrenciye hizmet verdik. 2014 yılından bu yana da Zonguldak Kozlu ilçe merkezindeyiz.Öğrencilerin mutluluğu ve memnuniyetini sağlamayı her zaman önceliğimiz olarak görüyor, yıllardır binlerce şık arasından en doğru olanı işaretlemeye odaklanmış öğrencilerin ilk tercihi ve en doğru seçimi olmak için çalışıyoruz.Ev rahatlığında otel konforu

Biri kız diğeri erkek olmak üzere 2 blokta yer alan odalarımızdaki her metrekareyi özenle tasarlıyoruz. Her öğrenciye özel bir çalışma ortamı sunarken, kullanışlı birer giysi dolabı ve buzdolabı eklemeyi de unutmuyoruz. Yerden ısıtma sistemiyle soğuklara karşı önlemimizi alıyoruz.Rahat ve sağlıklı bir uyku için ortopedik yataklar kullanıyoruz. 7 gün 24 saat sıcak su, haftada iki kere oda temizliği ve düzenli nevresim değişim hizmetiyle konfordan ödün vermiyoruz. Kablosuz internet, teknik servis, çamaşırhane ve ütü hizmeti gibi temel ihtiyaçları eksiksiz bir şekilde karşılıyoruz.Öğrencilerin kahvaltıda ve dilerlerse akşam yemeğinde uygun fiyatlarla, su, çay ve ekmeğe para ödemeden, kaliteli, lezzetli ve dengeli beslenebilmesi için uzman firmalardan çoktan seçmeli yemek hizmeti alıyoruz. Kahvaltı öğlene kadar sürerken, akşam yemeği, son servisimiz yurda dönünceye kadar devam ediyor. Kahvaltı ya da yemeğe vaktim yok diyenleri de ücretsiz hazır al-götür paketlerimiz bekliyor.Ayrıca fitness salonu, market ve revir sayesinde, öğrencilerin bu hizmetleri almak için yurttan çıkma zorunluluğunu ortadan kaldırıyoruz.Ücretsiz ulaşım, canlı maç yayını ve Starbucks kahve keyfi.

Ücretsiz servislerimizle hafta sonu da dâhil olmak üzere tüm kampüslere, alışveriş merkezlerine ve en çok tercih edilen sosyal alanlara özgürce ve rahatça ulaşım imkânı sunuyoruz. Dev ekranda canlı maç yayını sayesinde, her maçtan önce link arama derdini bitiyoruz. Starbucks kahve keyfiyle, her üniversite öğrencisinin arkadaşlarıyla tam istediği ortamda zaman geçirebilmesini sağlıyoruz.Dolu dolu bir yurt hayatı.

Derslerden arta kalan boş zamanları dolu dolu yaşamak için, seçkin kafe ve restoranlarda arkadaş buluşmaları, hoş geldin ve mezuniyet kutlamaları, yıl boyu devam eden turnuvalar, patlamış mısır eşliğinde film gösterimleri, canlı müzik ve karaoke akşamları düzenliyoruz. Ayrıca kariyer odaklı seminerler, özel konuklarla söyleşiler, kardeş okul ve huzurevi ziyaretleri, ağaç dikme, kan bağışı ve diğer sosyal sorumluluk projeleri de Üniyurt’ta hayatın bir parçası.7/24 güvenlik ve profesyonel yönetim.

Üniyurt yönetim ekibi olarak, yurtta kalan öğrencilerin her türlü ihtiyacını karşılamak için 7 gün 24 saat görev başındayız. Oda yerleştirmelerini yaparken aynı fakültede ve/veya öğrenim tipinde (normal ya da ikinci öğrenim) okuyanların aynı odada kalmasına öncelik veriyoruz.Depreme dayanıklı ve en güncel yangın yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiş binalarda 7/24 özel güvenlik ekibi, 71 farklı noktada bulunan güvenlik kameraları, parmak iziyle giriş-çıkış, isteğe bağlı veli bilgilendirme sistemi ve hemşire desteğiyle evinden, ailesinden ilk kez ayrılacak tüm öğrenciler için güvenli ve keyifli bir liman görevi üstleniyoruz.Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’ni kazanan öğrencileri tebrik ediyor, 1100 mutlu Üniyurtlu’dan biri olmaya davet ediyoruz.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Üniyurt Zonguldak

Zonguldak Kozlu Merkez Mahallesinde yer alan Üniyurt Zonguldak 1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesine yürüyerek 1 sa., toplu taşıma ile 10 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek Ve Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Üniyurt Zonguldak toplam 1000 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 9 Katlı bir İkiz Apartman olduğunu ve binanın 8 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Zonguldak Kozlu Merkez Mahallesinde sadece Erkek Ve Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (372) 222 10 10 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Üniyurt Zonguldak Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Zonguldak Kozlu Merkez mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır.

1000 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek Ve Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 8 Senelik bir binadır.

9 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Üniyurt Zonguldakna en yakın üniversite Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesidir.

Üniyurt Zonguldak Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesine yürüme 1 sa. ve toplu taşıma ile 10 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Üniyurt Zonguldakna ulaşmak için 0 (372) 222 10 10 telefon numarasını kullanabilirsiniz.