Metro Erkek Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
31 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 90

Kalan Yatak Sayısı

0
3 kişilik odalar

Erkek
Apartman
15 Senelik
3 Katlı
Site İçinde Değil
  • 31 dk.
  • 4 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Metro Erkek Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (372) 257 13 61
  • 0 (505) 430 49 66
Yurtlarımız M.E.B.’na bağlı temel ilke ve amaçlar doğrultusunda hizmet veren, hiçbir siyasi düşünce ve cemaat ilişkisi olmadan modern, çağdaş ve bilimselliği ön planda tutan, amacı eğitim konaklaması olan bir kuruluştur.

Yurtlarımız öğrencilerimizin ihtiyacı olan tüm detaylar düşünülerek dizayn edilmiş olup, üniversiteye olan yakınlığı ve her bütçeye uygun oda tipleri ile eğitim yaşamı boyunca konaklama imkanı sunmaktadır.

Sıcak su, elektrik, ısınma, kablolu-kablosuz internet ve temizlik hizmetleri gibi maliyetleri öğrencilerimize yansıtmadan deprem ve bina güvenliğini ön planda tutarak öğrencilerimizin güvenli ve konforlu bir yaşam sürdürmesi sağlanmaktadır.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Metro Erkek Öğrenci Yurdu

Zonguldak Alaplı Bahçelievler Mahallesinde yer alan Metro Erkek Öğrenci Yurdu 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesine yürüyerek 31 dk., toplu taşıma ile 4 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Metro Erkek Öğrenci Yurdu toplam 90 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 3 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 15 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Zonguldak Alaplı Bahçelievler Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (372) 257 13 61 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Metro Erkek Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Zonguldak Alaplı Bahçelievler mahallesinde bulunmaktadır.

3 kişilik odalar bulunmaktadır.

90 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 15 Senelik bir binadır.

3 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Metro Erkek Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesidir.

Metro Erkek Öğrenci Yurdu Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesine yürüme 31 dk. ve toplu taşıma ile 4 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Metro Erkek Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (372) 257 13 61 telefon numarasını kullanabilirsiniz.