Ümit Kız Yurdu

5
5 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
20 Haziran 2023
%100
Kapasite: 100

Kalan Yatak Sayısı

0
2 ve 3 kişilik odalar

Kız
Apartman
5 Senelik
4 Katlı
Site İçerisinde
  • 1 sa.
  • 9 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Ümit Kız Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (226) 81 2 77
  • 0 (552) 21 2 77
alova ilinde siz genç arkadaşlarımız için bambaşka bir mekan oluşturduk. Gerek üniversitelere yakınlığı gerek sağladığı konfor ve sosyal aktivite mekanları ile evinizde ki rahatlığı size sağlıyoruz. Ümit kız yurdu olarak her geçen kendimizi geliştiryor ve sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Oluşturduğu bina tasarımı ve profesyonel yönetici kadrosu ile öğrencilerin evindeymiş gibi hissetmelerini sağlayacak huzurlu ve konforlu bir ortam sunuyoruz.Önceliğimiz gençlerin kendilerini evlerinde hissedecek şekilde yaşamalarını sağlayacak sıcaklık ve samimiyeti vermek.

Gerek hizmetlerimizde gerekse kurum güvenliğimizde birinci kalitede hizmet sunuyoruz.Ailelerin gözü arkada kalmasın diye herşeyi sizin yerinize düşündük ve sizin için tasarladık.

Yorumlar

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Ümit Kız Yurdu

Yalova Merkez Dere Mahallesinde yer alan Ümit Kız Yurdu 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Yalova Üniversitesine yürüyerek 1 sa., toplu taşıma ile 9 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Ümit Kız Yurdu toplam 100 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 5 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Yalova Merkez Dere Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (226) 81 2 77 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Ümit Kız Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yalova Merkez Dere mahallesinde bulunmaktadır.

2 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

100 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 5 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Ümit Kız Yurduna en yakın üniversite Yalova Üniversitesidir.

Ümit Kız Yurdu Yalova Üniversitesine yürüme 1 sa. ve toplu taşıma ile 9 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Ümit Kız Yurduna ulaşmak için 0 (226) 81 2 77 telefon numarasını kullanabilirsiniz.