Becanlar Kız Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
31 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 300

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2 ve 3 kişilik odalar

Erkek
Apartman
9 Senelik
3 Katlı
Site İçinde Değil
  • 57 dk.
  • 8 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Becanlar Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (226) 811 23 23
  • 0 (532) 420 48 37
Becanlar Ltd. Şti. 30 yıldır devam eden tecrübesi ile bünyesine Becanlar Özel Kız Öğrenci Yurdunu katarak sunduğu hizmet ve kalitesine devam edecektir. Becanlar Özel Kız Öğrenci Yurdu, Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı özel bir yurttur. Yurt kapılarını 2015 yılında açtığı deprem yönetmeliğine uygun binası ile hizmet vermekte olup, yurt sektöründe kız öğrencilerin ve velilerin memnuniyeti yurdumuzun birinci ve öncelikli hedefidir. Becanlar Özel Kız Öğrenci Yurdu, anlayışlı bir yönetim ve deneyimli personeli ile Yalova'da öğrenim gören kız öğrencilere en iyi hizmeti vermektedir. Öğrencilerin başarısı ve onları kendi evlerinde hissetmelerini sağlayacak imkanları hazırlayan Becanlar Özel Kız Öğrenci Yurdu , herkes tarafından tanınan ve tercih edilen bir yurt olarak varlığını sürdürmektedir. Geleceğe hazırlanan genç kızlarımızın öğrenim hayatlarında "yaşam yuvaları "Becanlar Özel Kız Öğrenci Yurdu olacaktır.... Becanlar Özel Kız Öğrenci Yurdu, yeni binası ve kız öğrencilere sunduğu imkanlarıyla Yalova'daki başarı ve güven adresinizdir.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Becanlar Kız Öğrenci Yurdu

Yalova Merkez Adnan Menderes Mahallesinde yer alan Becanlar Kız Öğrenci Yurdu 1, 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Yalova Üniversitesine yürüyerek 57 dk., toplu taşıma ile 8 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Becanlar Kız Öğrenci Yurdu toplam 300 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 3 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 9 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Yalova Merkez Adnan Menderes Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (226) 811 23 23 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Becanlar Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yalova Merkez Adnan Menderes mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

300 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 9 Senelik bir binadır.

3 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Becanlar Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Yalova Üniversitesidir.

Becanlar Kız Öğrenci Yurdu Yalova Üniversitesine yürüme 57 dk. ve toplu taşıma ile 8 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Becanlar Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (226) 811 23 23 telefon numarasını kullanabilirsiniz.