Doruk Kız Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
04 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 10

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar

Kız
Apartman
15 Senelik
3 Katlı
Site İçinde Değil
  • 1 sa.
  • 11 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Doruk Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (544) 369 45 58
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Tel : 0552 701 48 45


Misyonumuz

Öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarını yüksek konfor ve güven standartları içinde karşılamak, Öğrencilerimizin taleplerini taahhüt edildiği şekilde karşılamak, Evlerindeki güvenli ortamı yaratmak, Modern çalışma ekibimizle sürekli yenilenen ve gelişen bir yaşam alanı yaratmak en önemli prensibimizdir.


Vizyonumuz

Yılların eğitim deneyimi ile mükemmeliyetçiliği hedefleyerek öğrencilerine güvenilir, yüksek kalite hizmet sunmak. Sağlıklı bir eğitim ve mutlu bir öğrencilik hayatına zemin hazırlamak. Paylaşmanın, hoşgörünün, yardımlaşmanın yani birlikte yaşama sanatının öğrenildiği bir mekan oluşturabilmektir.


Doruk kız öğrenci yurdumuz özel bir yurttur ve uşaktaki ikinci evinizdir... Burada evinizdeki kadar kendinizi rahat, güvenli ve sıcak bir ortamda hissedeceksiniz.


Binamızın konforu, temizliği ve bakımı itina ile yapılmaktadır. Odalarımız 1,3 ve 4 kişilik olup, ortopedik yatak, kişisel dolap, çalışma masası buzdolabı, ayakkabılık, banyo ve wc bulunmaktadır. Sabah kahvaltısı açık büfe akşam yemeği 5 çeşittir.


Yemekhanemiz bahçelidir. Öğrencilerimizin ayrıca kullanabileceği hobi mutfağı, spor salonu, kütüphane, çalışma salonu, dinlenme odası, veli görüşme odası mevcuttur. Yurdumuzda 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Çamaşırhanemizde çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, ütü ve ütü masası hizmetinizdedir. Her gün yurdumuzun genel temizliği aksatılmadan sağlanmaktadır.​​ 24 Saat açık olan kameralarla, güvenli geçiş sistemi ile güvenliğimiz aksatılmadan sağlanmaktadır. Siz üniversite öğrencilerimizin ihtiyaçlarına hitap edecek şekilde kesintisiz ve en hızlı internet erişimi hizmetlerimiz arasında sunulmaktadır.


Yurdumuzun aydınlık ve güneş alan yerleşimi, modern ve temiz dekorasyonuyla birleştiğinden, sizler için son derece rahat, sağlıklı ve dekoratif bir ortam yaratılmıştır. Yurdumuz konum itibariyle kendinizi son derece rahat ve emniyetli hissedeceğiniz bir yerleşime sahiptir. Doruk Kız Öğrenci Yurdu, hem merkeze hem üniversiteye çok yakın bir mesafede olup, otobüs durağı yurdumuzun önündedir. Otogar, hastane, alışveriş merkezleri yürüyüş mesafesinde çok yakın bir konumdadır.


Öğrenci Yurdumuz, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olan bir yurttur...


-Odalarımız 1 , 3 ve 4 kişilik olup,


-Ortopedik yatak,kişisel dolap,


-Çalışma masası buzdolabı,


-Ayakkabılık,


-Banyo ve wc bulunmaktadır


-Sabah kahvaltısı açık büfe akşam yemeği 5 çeşittir.


-Yemekhanemiz bahçelidir


-Spor salonu,


-Kütüphane, Bilgisayar ve yazcı


-Çalışma salonu,


-Dinlenme odası,


-Veli görüşme odası


-Yurdumuzda 24 saat sıcak su bulunmaktadır


-Çamaşırhanemizde çamaşır makinesi


-Çamaşır kurutma makinesi


-Ütü ve ütü masası hizmetinizdedir


-Her gün yurdumuzun genel temizliği aksatılmadan sağlanmaktadır.​​


-24 Saat açık olan kameralarla,güvenli geçiş sistemi ile güvenliğimiz aksatılmadan sağlanmaktadır. Siz üniversite öğrencilerimizin ihtiyaçlarına hitap edecek şekilde kesintisiz ve en hızlı internet erişimi hizmetlerimiz arasında sunulmaktadır.


Yurdumuzun aydınlık ve güneş alan yerleşimi, modern ve temiz dekorasyonuyla birleştiğinden, sizler için son derece rahat, sağlıklı ve dekoratif bir ortam yaratılmıştır.Yurdumuz konum itibariyle kendinizi son derece rahat ve emniyetli hissedeceğiniz bir yerleşime sahiptir. Doruk Kız Öğrenci Yurdu, hem merkeze hem üniversiteye çok yakın bir mesafede olup, otobüs durağı yurdumuzun önündedir. Otogar, hastane, alışveriş merkezleri yürüyüş mesafesinde çok yakın bir konumdadır.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Doruk Kız Öğrenci Yurdu

Uşak Merkez Ünalan Mahallesinde yer alan Doruk Kız Öğrenci Yurdu 1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Uşak Üniversitesine yürüyerek 1 sa., toplu taşıma ile 11 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Doruk Kız Öğrenci Yurdu toplam 10 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 3 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 15 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Uşak Merkez Ünalan Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (544) 369 45 58 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Doruk Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Uşak Merkez Ünalan mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır.

10 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 15 Senelik bir binadır.

3 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Doruk Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Uşak Üniversitesidir.

Doruk Kız Öğrenci Yurdu Uşak Üniversitesine yürüme 1 sa. ve toplu taşıma ile 11 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Doruk Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (544) 369 45 58 telefon numarasını kullanabilirsiniz.