0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
29 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 7

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2 ve 4 kişilik odalar

Erkek
İkiz Apartman
15 Senelik
6 Katlı
Site İçerisinde
  • 12 dk.
  • 2 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Üniyurt Afyon
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (272) 228 14 44
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Üniversite öğrencileri için ideal yaşam alanları oluşturmak üzere ilk özel yurdumuzu 10 yıl önce hayata geçirdik. On yıl içinde Afyon, Sakarya ve Zonguldak’taki yurtlarımızda 30.000’den fazla üniversite öğrencisine hizmet verdik.

Bugün tecrübemiz ve uzmanlığımızla olgunluk çağımızı yaşıyoruz. Her üniversite öğrencisinin hayalindeki özel yurt yaşamını daha da ileri götürmek için çalışmaya devam ediyoruz.

İşini bilen, her an ulaşılabilen, çözüm odaklı ve profesyonel bir yurt yönetiminin her şeyden önce geldiğine inanıyoruz.

Odalarımızın sıcak bir ev rahatlığında ve güzel bir otel konforunda olmasını çok önemsiyoruz.

Öğrencilerin verimli bir şekilde ders çalışacağı ortamlar yaratırken, boş zamanların değerini unutmuyoruz. Keyifli etkinliklerle planlanmış, özenli mekânlarla zenginleştirilmiş, güzel anılarla dolu bir sosyal hayatı sağlamak için çalışıyoruz.

Sıcak su, ısınma, güvenlik, servis ve revir gibi çok temel ihtiyaçların, tüm öğrencilerin en doğal hakkı olduğu çok iyi biliyoruz. Tüm bunları nereden mi biliyoruz?

Çünkü biz Üniyurt’ta aldığımız her kararda, attığımız her adımda öncelikli olarak öğrencilerin mutluluğu ve memnuniyetini düşünüyoruz. Bunca yıl, binlerce şık arasından en doğrusunu işaretlemeye odaklanmış öğrencilerin ilk tercihi ve en doğru seçimi olmak istiyoruz.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Üniyurt Afyon

Afyonkarahisar Merkez Battalgazi Mahallesinde yer alan Üniyurt Afyon 1, 2 ve 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Afyon Kocatepe Üniversitesine yürüyerek 12 dk., toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Üniyurt Afyon toplam 7 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 6 Katlı bir İkiz Apartman olduğunu ve binanın 15 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Afyonkarahisar Merkez Battalgazi Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (272) 228 14 44 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Üniyurt Afyon Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Afyonkarahisar Merkez Battalgazi mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2 ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır.

7 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 15 Senelik bir binadır.

6 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Üniyurt Afyonna en yakın üniversite Afyon Kocatepe Üniversitesidir.

Üniyurt Afyon Afyon Kocatepe Üniversitesine yürüme 12 dk. ve toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Üniyurt Afyonna ulaşmak için 0 (272) 228 14 44 telefon numarasını kullanabilirsiniz.