Unifor Yurt Trabzon

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
29 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 400

Kalan Yatak Sayısı

0
1 ve 3 kişilik odalar

Erkek Ve Kız
İkiz Apartman
8 Senelik
7 Katlı
Site İçerisinde
  • 25 dk.
  • 4 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Unifor Yurt Trabzon
  • Trabzon Ünifor Yurt
  • 0 (533) 580 50 61
  • 0 (5xx) xxx xx xx
ÜNİFOR olarak vizyonumuz daima; çağdaş, modern, prezantabl, yenilikçi, ileri görüşlü, farklı düşüncelere açık olmayı önemseyen bir kurum olma yolunda ilerlemektir. Ünifor size; evinizin sıcaklığını, samimiyetini, güvenilirliğini ve otel konforundaki rahatlığı, yeşil ve mavinin eşsiz manzarasında sunan bir sosyal yaşam merkezidir.

Öğrencilerimizin başarı ve motivasyonu bizim için her zaman önemli bir husustur. Onların eğitim yaşamında başarıya odaklanabilmesi için her türlü ihtiyacı kendine sunan, eğitim hayatı dışında da sosyal ve kişisel alanda kendini geliştirebilecek sanat, kültür, spor, sağlık alanlarında destekleyici bir rol oynayarak bünyesindeki bütün imkanları size sunan ve hayatınızı kolaylaştıran lüks bir yaşam alanıdır.

Ünifor konum olarak; Karadeniz Teknik Üniversitesi, Avrasya Üniversitesi, Trabzon Üniversitesi, Teknokent, Tıp Fakültesi ve Farabi Hastanesi, Trabzon Havalimanı, Trabzon Şehirlerarası Otobüs Terminali ve Forum Alışveriş Merkezi lokasyonlarına yakınlığından ötürü en merkezi alanda bulunmaktadır. Öğrencilerin yoğun lokasyon olarak fazlaca zaman geçirdikleri sosyal ve kültürel mekanlara olan yakınlığından dolayı da avantajlı konumdadır.Ünifor; cafe, resepsiyon, ücretsiz servis, özel kartlı okuma sistemi, akıllı yurt yazılım sistemi, temizlik, tüm tesiste fiber kotasız internet, dahili telefon sistemi, uydu bağlantılı tv, ortak kamera sistemi, yangın alarm sistemi, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, bavul odası, buhar odası, kuaför gibi fonksiyonları içinde barındıran mükemmel bir hizmet altyapısına sahiptir. Ünifor; öğrencisine bir ev ortamında tanınmayacak tüm sosyal imkanları bir araya getirmekte; müzik odasından yüzme havuzuna, sinema salonundan hobi odasına, spor salonundan hamama, revirden çamaşır ve ütü odasına, cafesinden restaurantına, kütüphanesinden çalışma alanlarına kadar tüm hizmetleri bünyesinde toplamaktadır.Üniforluysan; cafe, market, kuaför, ücretli ütü, çamaşır ve kurutma makineleri, fotokopi/faks yazıcı hizmeti haricinde aldığınız hizmetlerden ekstra hizmet ödemeyeceksiniz. Siz öğrenciler için en büyük sıkıntı sayılan fatura ve diğer rutin ödemeleri korumakta, kişiyi bir öğrenci evinde edinemeyeceği faturasızlık imkanına sahip kılmaktadır. Böylece öğrencilerimiz kendi finansal yönetimlerini kolaylıkla yönetebileceklerdir.Siz değerli öğrencilerimizin tek tıkla ulaşabileceği akıllı yurt yazılım sistemini oluşturduk. Bu sistem sayesinde öğrencilerimiz aylık yemek listesine, servis saatlerine, duyurulara, anketlere, talep ve şikayetlere anında ulaşarak bilgi sahibi olabilecekler.Gençlerimiz bizim en değerli hazinemiz. Ünifor olarak öğrencilerimizin kendi başlarına ayakta kalmaya çalıştıkları bu süreçte bir taraftan derslerine yoğunlaşırken diğer taraftan da ailesinden uzakta kalmanın yaşamış olduğu burukluğu en içten duygularla paylaşıyoruz. Onların rahatlığı ve konforu bizim için en önemli kriterdir. Bizler her zaman çözüm odaklı, istikrarlı, akılcı, profesyonel, yaratıcı, değerlerine sahip çıkan bir kurum olduğumuzdan dolayı öğrencilerimizin yanında olmayı bir amaç olarak görmekteyiz. Ünifor da bu ruhu yaşamaya ne dersiniz? Sizi de bu güzel ailede görmek için sabırsızlanıyoruz. ÜNİFORLU olmak bir ayrıcalıktır.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Unifor Yurt Trabzon

Trabzon Ortahisar 1 nolu bostanci Mahallesinde yer alan Unifor Yurt Trabzon 1 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Karadeniz Teknik Üniversitesine yürüyerek 25 dk., toplu taşıma ile 4 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek Ve Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Unifor Yurt Trabzon toplam 400 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 7 Katlı bir İkiz Apartman olduğunu ve binanın 8 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Trabzon Ortahisar 1 nolu bostanci Mahallesinde sadece Erkek Ve Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi Trabzon Ünifor Yurt olarak kayıt edilmiştir. Yurt yetkilisine 0 (533) 580 50 61 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Unifor Yurt Trabzon Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Trabzon Ortahisar 1 nolu bostanci mahallesinde bulunmaktadır.

1 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

400 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek Ve Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 8 Senelik bir binadır.

7 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Unifor Yurt Trabzonna en yakın üniversite Karadeniz Teknik Üniversitesidir.

Unifor Yurt Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesine yürüme 25 dk. ve toplu taşıma ile 4 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Unifor Yurt Trabzonna ulaşmak için 0 (533) 580 50 61 telefon numarasını kullanabilirsiniz.