TEV Trabzon Kız Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
29 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 2

Kalan Yatak Sayısı

0
2 kişilik odalar

Kız
Apartman
15 Senelik
6 Katlı
Site İçerisinde
  • 25 dk.
  • 4 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • TEV Trabzon Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (462) 888 08 38
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Kız öğrencilere modern bir yaşam alanı sunulan bu yurtta;

Odalar 4 kişilik olup odalarda kitaplık, elbise dolabı, ayakkabı dolabı, keson, banyo, lavabo, wc yer almaktadır. Katlarda ortak wc de bulunmaktadır. Yurtta 1 adet engelli odası bulunmaktadır.Kantin, yemekhane, hobi ve oyun odası, çok amaçlı salon, görüşme ve toplantı salonu, lobi TV odası, ortak çalışma odası, bilgisayar odası, mimari çizim odası, spor alanı (koşu bandı, kondisyon bisikleti ve masa tenisi), mescit gibi birçok birim yer almaktadır.Yurtta 24 saat profesyonel güvenlik ekibi görev yapmaktadır ve 7/24 kamera sistemi ile kayıt altındadır. Bina içi teknik servis, danışma hizmeti, merkezi sistemle ısınma, sıcak & soğuk içme suyu imkanları bulunmaktadır.Çamaşırhane kullanımı( yıkama-kurutma-ütü ) ücretsizdir.Oda ve ortak alanların temizliği kat personelimiz tarafından yapılmaktadır. Çeşitli sosyal-kültürel etkinlikler ve TEV Akademi Eğitim Programları ile öğrencilerimizin çalışma hayatına daha önde başlamalarına yardımcı oluyoruz.


Yurtta kalan her öğrenci için ferdi kaza sigortası yapılmaktadır.2022-2023 Eğitim- Öğretim Yılı ( Eylül- Haziran) yurt fiyatlarımız belli olmuştur. Yurt fiyatı içerisinde Sabah Kahvaltısı – Akşam Yemeği – Servis Hizmeti ve diğer tüm hizmetlerimiz ücretsizdir.


Yurdumuzda kalan öğrencilerimiz; Gençlik ve Spor Bakanlığının, vergi muafiyeti tanınan vakıf ve kamu yararına çalışan derneklere ait yükseköğrenim yurtlarında barınan ve normal öğrenim süresi içerisinde olan öğrencilere yaptığı beslenme ve barınma yardımından yaralanmaktadır.


Yurt Bursumuz da bulunmaktadır . Yurt Bursuna başvuracak adayların 15 Ağustos-15 Eylül tarihleri arasında kesin başvuru yapmaları gerekmektedir. Yurt bursuna hak kazanan öğrencilerimiz yurt ücretini ödemiyor ve her ay cep harçlığı hesabına yatıyor. Bursumuz geri ödemesizdir.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

TEV Trabzon Kız Öğrenci Yurdu

Trabzon Ortahisar 2 nolu bostanci Mahallesinde yer alan TEV Trabzon Kız Öğrenci Yurdu 2 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Karadeniz Teknik Üniversitesine yürüyerek 25 dk., toplu taşıma ile 4 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan TEV Trabzon Kız Öğrenci Yurdu toplam 2 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 6 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 15 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Trabzon Ortahisar 2 nolu bostanci Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (462) 888 08 38 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

TEV Trabzon Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Trabzon Ortahisar 2 nolu bostanci mahallesinde bulunmaktadır.

2 kişilik odalar bulunmaktadır.

2 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 15 Senelik bir binadır.

6 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

TEV Trabzon Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Karadeniz Teknik Üniversitesidir.

TEV Trabzon Kız Öğrenci Yurdu Karadeniz Teknik Üniversitesine yürüme 25 dk. ve toplu taşıma ile 4 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

TEV Trabzon Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (462) 888 08 38 telefon numarasını kullanabilirsiniz.