Evim Erkek Öğrenci Yurt ve Pansiyon

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
04 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 10

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar

Erkek Ve Kız
Apartman
15 Senelik
5 Katlı
Site İçinde Değil
  • 31 dk.
  • 4 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Evim Erkek Öğrenci Yurt ve Pansiyon
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (546) 227 80 70
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Faaliyete geçtiğimiz ilk yıldan beri öğrencilerimizle oluşturduğumuz bu güzel aile ortamını, geçen her yılda daha da büyük ve güçlü bir hale getirerek Tokat’taki en köklü yurtlardan biri haline geldik. Geleceğin temellerini oluşturan sevgili öğrencilerimiz için, 10 yıllık tecrübe ve bilgi birikimimizle, kaliteli ve güvenli hizmet sunmayı ilke edindik. Sizlerin ailenizden uzak olduğunuz her an en büyük destekçisiniz olmak için çalıştık ve bir kurumdan çok daha fazlası olduk. Hem idari hem hizmetli personelimizle birlikte, öğrencilerimizle uzun yıllar devam eden dostluklar oluşturmak için çalışmaya devam edeceğiz.

Belli periyorlarda yurdumuz dezenfekte edilip giris cikislarda ve ortak kullanim alanlarinda dezenfekte bulunup giris cikislarda ateş ölçümektedir.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Evim Erkek Öğrenci Yurt ve Pansiyon

Tokat Merkez Karşiyaka Mahallesinde yer alan Evim Erkek Öğrenci Yurt ve Pansiyon 1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesine yürüyerek 31 dk., toplu taşıma ile 4 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek Ve Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Evim Erkek Öğrenci Yurt ve Pansiyon toplam 10 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 5 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 15 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Tokat Merkez Karşiyaka Mahallesinde sadece Erkek Ve Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (546) 227 80 70 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Evim Erkek Öğrenci Yurt ve Pansiyon Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Tokat Merkez Karşiyaka mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır.

10 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek Ve Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 15 Senelik bir binadır.

5 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Evim Erkek Öğrenci Yurt ve Pansiyonna en yakın üniversite Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesidir.

Evim Erkek Öğrenci Yurt ve Pansiyon Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesine yürüme 31 dk. ve toplu taşıma ile 4 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Evim Erkek Öğrenci Yurt ve Pansiyonna ulaşmak için 0 (546) 227 80 70 telefon numarasını kullanabilirsiniz.