Hedef 2 Deluxe Erkek Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
04 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 6

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2 ve 3 kişilik odalar

Erkek
Apartman
10 Senelik
3 Katlı
Site İçerisinde
  • 58 dk.
  • 8 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Hedef 2 Deluxe Erkek Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (346) 215 15 55
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Altenatif İletişim : 0 536 225 38 48


Sivas Hedef 2 Deluxe Erkek Öğrenci Yurdu Siz öğrencilerimize hizmet vermektedir.


Odalarımız Bir, iki ve Üç olup her gün itinayla temizlenerek hijyen ve düzene önem verilmektedir. Ayrıca odalarımızda uydu televizyon, gardrop, çalışma masaları, banyo ve lavabo bulunmakla beraber internetiniz fiber kesintisiz ve sınırsız bir şekilde kullanabileceğiniz şekilde konumlandırılmıştır.


Yemekhanemiz tüm öğrencilerimizin rahatça yemek yiyebilecekleri düzende ve temizlikte tutulmaktadır. Açık Büfe sabah kahvaltısır ile hizmet vermekteyiz ayrıca plazma televizyonumuzda yemekhanemizde bulunmaktadır.Her katta bulunan iki su sebili ile 24 saat soğuk ve sıcak içme suyu hizmetinizde olup katta bulunan iki adet wireless güçlendiricimiz ile internetin tadını odalarınızda çıkaracaksınız. Ayrıca her katta 2 adet etüt salonları ile rahat ve huzurlu ders çalışma ortamı sağlanmaktadır.


Güvenliğinizi de düşünüyor ve her katta iki tane olmak üzere bulunan güvenlik kameralarımızla gözünüz ve kulağınız oluyoruz.

Erkek Öğrenci Yurdumuzda öğrencilerimizin oturup sohbet edebilecekleri, arkadaşlıklar edinebilecekleri lobimiz masa tenisi, langırt ve bilgisayar oyunu oynayabilecekleri alanlarla istedikleri her an sorunlarını paylaşabilecekleri müdüriyetimiz ve ders çalışabilecekleri, bilgiler edinebilecekleri çalışma odalarımız ile biz hizmet kalitemizi üst seviyeye taşırken sizin de memnuniyetinizi üst seviyelere taşımaktayız. Sivas' ta Erkek öğrenci Yurdu arıyorsanız yurdumuz tam size göre..

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Hedef 2 Deluxe Erkek Öğrenci Yurdu

Sivas Merkez Mehmet Akif Ersoy Mahallesinde yer alan Hedef 2 Deluxe Erkek Öğrenci Yurdu 1, 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Sivas Cumhuriyet Üniversitesine yürüyerek 58 dk., toplu taşıma ile 8 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Hedef 2 Deluxe Erkek Öğrenci Yurdu toplam 6 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 3 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 10 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Sivas Merkez Mehmet Akif Ersoy Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (346) 215 15 55 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Hedef 2 Deluxe Erkek Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sivas Merkez Mehmet Akif Ersoy mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

6 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 10 Senelik bir binadır.

3 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Hedef 2 Deluxe Erkek Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Sivas Cumhuriyet Üniversitesidir.

Hedef 2 Deluxe Erkek Öğrenci Yurdu Sivas Cumhuriyet Üniversitesine yürüme 58 dk. ve toplu taşıma ile 8 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Hedef 2 Deluxe Erkek Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (346) 215 15 55 telefon numarasını kullanabilirsiniz.