Alaçatı Kız Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
28 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 240

Kalan Yatak Sayısı

0
2, 4 ve 6 kişilik odalar

Kız
Apartman
7 Senelik
7 Katlı
Site İçinde Değil
  • 16 dk.
  • 2 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Alaçatı Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (212) 323 20 10
  • 0 (530) 627 63 53
Bir neslin konforunu sağlıyoruz.

Merkezi lokasyona sahip İstanbul’un her yerine ulaşım sağlayacak toplu taşıma araçlarına 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Yurdumuz 50 odalı geniş kullanım alanları olup, her odanın içinde tuvalet ve banyo bulunmakta ve ayrıca her katta ortak kullanıma ait 2’şer adet tuvalet ve banyo bulunmaktadır. İstanbulun panoramik manzarasına sahip ortak ve özel kullanımlı geniş teras odalarımız bulunmaktadır.

Yurdumuz, 6 Mayıs 2017 tarihinde çıkan yeni yönetmeliğe a’dan z’ye uygun yapılmıştır. 400 metrekarelik yemekhanesi ve 300 metrekare kantin/kafeterya ya sahiptir. Projektörlü etüt odaları ve revir bulunan yurdumuzda kızları için daha iyisini arayan aileler esas alınarak dizayn edilmiş ve aile sıcaklığını arayan öğrencilerin mutluluk, sağlık ve eğitimi için tüm imkanları sunan bir mekan hazırlanmıştır.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Alaçatı Kız Öğrenci Yurdu

İstanbul Şişli Mecidiyeköy Mahallesinde yer alan Alaçatı Kız Öğrenci Yurdu 2, 4 ve 6 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Demiroğlu Bilim Üniversitesine yürüyerek 16 dk., toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Alaçatı Kız Öğrenci Yurdu toplam 240 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 7 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 7 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Şişli Mecidiyeköy Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (212) 323 20 10 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Alaçatı Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Şişli Mecidiyeköy mahallesinde bulunmaktadır.

2, 4 ve 6 kişilik odalar bulunmaktadır.

240 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 7 Senelik bir binadır.

7 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Alaçatı Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Demiroğlu Bilim Üniversitesidir.

Alaçatı Kız Öğrenci Yurdu Demiroğlu Bilim Üniversitesine yürüme 16 dk. ve toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Alaçatı Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (212) 323 20 10 telefon numarasını kullanabilirsiniz.